Budda o IShowSpeedzie

Budda o IShowSpeedzie. "Nie będę za nim biegał"

Źródło zdjęć: © Instagram - Budda, Instagram - IShowSpeed / Instagram
Natalia Witulska,
07.07.2024 21:30

W niedzielę 7 lipca jeden z najpopularniejszych streamerów IShowSpeed po raz kolejny przyjechał do Polski. Tym razem wybrał Kraków. Wiele osób pisało do polskiego youtubera Buddy. Prosili go, aby pojawił się na streamie u Amerykanina. Ten krótko napisał, co o tym myśli.

Darren Watkins Jr., w sieci znany jako "Speed" bądź "IShowSpeed", to amerykański youtuber, streamer oraz aspirujący raper. Jego transmisje na żywo ogląda setki tysięcy osób. Influencer aktualnie podróżuje po Europie. Odwiedza kraje, poznaje ludzi, próbuje tradycyjne jedzenie. W niedzielę 7 lipca dotarł do Polski po raz drugi. Tym razem postanowił, że będzie nagrywał w Krakowie. Wielu widzów odezwało się do polskiego youtubera Buddy. Chcieli, aby ten spotkał się z Amerykaninem.

Kamil Labudda, znany w sieci jako "Budda", to najbardziej rozpoznawalny polski youtuber motoryzacyjny. Przez lata działalności zebrał ogromną rzeszę fanów. Na Instagramie obserwuje go ponad dwa miliony osób, podobną liczbę subskrybentów udało mu się zebrać na platformie YouTube. Budda regularnie udostępnia materiały o samochodach, które osiągają ogromne zasięgi. Bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce.

HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL

IShowSpeed po raz drugi w Polsce. Budda napisał, co o tym sądzi

IShowSpeed po raz drugi dotarł do Polski. W niedzielę 7 lipca przyleciał do Krakowa, gdzie mieszka Kamil Labudda "Budda". Właśnie dlatego wiele osób napisało do polskiego youtubera. Chcieli, aby wziął jeden ze swoich samochodów, odnalazł amerykańskiego influencera i zaproponował mu przejażdżkę. Budda na kanale nadawczym na Instagramie odniósł się do propozycji widzów. Mówiąc krótko: nie ma zamiaru gonić streamera po ulicach Krakowa.

"Mam 10 wiadomości na minutę, że Speed jest w Krakowie i żebym jechał go Twin Turbo przewieźć. Ja wiem, że jest 200+k na LIVE, ale nie będę biegał za nikim i prosił, żebym mógł go wozić. Jak mnie nikt nie zaprasza, to nie będę gonił i szukał atencji. Poza tym ziomal szczeka na siebie z ludźmi jak pies, co jest dość dziwnie (nie oceniam). Poza tym 220k Worldwide? Niech dadzą znać, jak będzie 700 (to sarkazm jak coś)" - napisał Budda na kanale nadawczym na Instagramie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
Adam,zgłoś
Racja
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
MłodyM,zgłoś
Bardzo Dobrze. Budda Ma Rację
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Loko,zgłoś
Dajcie spokój ten koleś jest jakiś psychiczny oglądałem kawałek i to co koleś odwala nie rozumiem kto za nim lata oglądając to czułem obrzydzenie
Odpowiedz
8Zgadzam się5Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6