Wojtek Gola ma nową partnerkę? W sieci huczy od plotek

Wojtek Gola ma nową dziewczynę? Śledczy z Instagrama są pewni

Źródło zdjęć: © Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola, canva / Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola, canva
Weronika Paliczka,
22.08.2023 14:15

Wojtek Gola kilka dni spędził na wakacjach na Ibizie. Czy na urlopie był sam? Wiele wskazuje na to, że nie. Zdaniem śledczych z Instagrama Wojtkowi towarzyszyła tajemnicza brunetka.

Wojtek Gola nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, obserwatorów, a także kobiet. Wiele wskazuje na to, że serce biznesmana jest obecnie zajęte. Do takich wniosków doszli śledczy z Instagrama, którzy połączyli zdjęcia Goli z fotografiami udostępnianymi przez tajemniczą Sofię.

Wojtek Gola nie był na Ibizie sam?

Swój urlop na Ibizie włodarz Fame MMA relacjonował na Instagramie. Zdjęcia przedstawiały apartament, w którym zatrzymał się influencer, a także jacuzzi. Nie zabrakło także stolika zastawionego kolacją dla dwojga. Wprawne oko obserwujących Golę połączyło jego Instastory ze zdjęciami wrzucanymi przez s.s.v.z, czyli dziewczynę podpisującą się jako "Sofi".

Wojtek Gola ma nową dziewczynę?
Wojtek Gola ma nową dziewczynę? (Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola , Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola)

Na zdjęciach dziewczyny widać to samo jacuzzi, które pojawiło się także u Goli. To jednak nie wszystko. Sofia wrzuciła też fotografię w lustrze, na której widać czerwoną karteczkę położoną na łóżku. Taka sama kartka pojawiła się także na Instastory Wojtka.

Wojtek Gola ma nową dziewczynę?
Wojtek Gola ma nową dziewczynę? (Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola , Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola, Pudelek)

Ostateczną wskazówką są posty Wojtka i Sofii. Oboje pozują w dokładnie tym samym miejscu, zgadza się też wygląd nieba. Co ciekawe, Instastory Sofii zapisane jest w wyróżnionych relacjach z podpisem "Mallorca".

Wojtek Gola ma nową dziewczynę?
Wojtek Gola ma nową dziewczynę? (Instagram: s.s.v.z, Instagram: wojtekgola , Instagram: wojtekgola)

Kim jest potencjalna dziewczyna Wojtka Goli?

O samej Sofii nie wiadomo zbyt wiele. Dziewczyna wrzuca wiele zdjęć z sesji zdjęciowych, można więc założyć, że zajmuje się modelingiem. Często też podróżuje, czym dzieli się z obserwującymi. Ze swojego konta na Instagramie obserwuje jedynie 55 osób, wśród których znajduje się Wojtek Gola. Czy to początek wielkiej miłości?

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6