Tiktokerka z Polski zdobyła międzynarodową popularność

Willa za miliony $ czy boazeria z lat 90tych? Tiktokerka z Polski międzynarodową sensacją

Źródło zdjęć: © @coral_rafaella
Marta Grzeszczuk,
31.12.2023 17:08

Tiktokerce o stylu nawiązującym do kultury hipisowskiej, komentatorzy "zarzucają" mieszkanie w domu wartym miliony dolarów. Jak jest w rzeczywistości?

Tiktokera @coral_ralph publikuje przede wszystkim filmiki swoich stylizacji, nagrywane w domu, do fragmentów utworów reggae i muzyki z początku lat dwutysięcznych. Często używa tagów w opisach słowa "hippie", do stylu hipisowskiego nawiązują jej ciuchy i wystrój pokoju. Jej najpopularniejszy film, na którym tańczy z koleżanką ma już ponad 50 mln wyświetleń i prawie 4,5 mln polubień.

Milionerka z Connecticut czy nastolatka z Polski?

trwa ładowanie posta...

Popularność tiktokerki wzbudza niechęć niektórych komentujących. Na portalu X pojawił się wiralowy komentarz ze Stanów Zjednoczonych do najpopularniejszego nagrania @coral_ralph. "Nic tak nie świadczy o kulturze hipisowskiej, jak mieszkanie w domu za 2,4 mln dolarów w New Haven w stanie Connecticut" - brzmi opis tweeta, który zyskał już 31 tys. polubień.

Rzekoma willa za miliony dolarów
Rzekoma willa za miliony dolarów (@coral_ralph TikTok)

Ten wpis dotarł już do polskiej części dawnego Twittera i wzbudza wśród użytkowników i użytkowniczek z naszego kraju spore rozbawienie. To dlatego, że wystrój domu, w którym nagrywa @coral_ralph w widoczny sposób pochodzi z przełomu lat 80tych i 90tych. "Czytam te komentarze i nie mogę przestać się śmiać. Ty, dawajcie, upchamy amerykańcom jakiś stary dom za grube siano" - sugerują komentujący.

trwa ładowanie posta...

Wielu obesrwatorkom i obserwatorom podoba się barwny styl @coral_ralph i fakt, że ubrania kupuje w lumpeksach. W komentarzach często pojawiają się jednak również zastrzeżenia co do zasadności jej samookreślania się jako hipiska. Toczą się również dyskusje czy właściwe jest używanie przez osoby nieczarnoskóre doczepianych dredów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0