społeczeństwo
Facebook pomógł w oskarżeniu 17-latki o dokonanie aborcji. Jak się tłumaczy?
"Lekka pedofilia" - WTF

Radny powiatu obornickiego chciał wytłumaczyć Korwin-Mikkego z pedofilii i... tylko się pogrążył

Źródło zdjęć: © Canva, Twitter
Bartłomiej Jankowski,
22.02.2022 14:00

Przemysław Szrama, radny powiatu obornickiego, chcąc wytłumaczyć odrażające słowa Janusza Korwin-Mikkego, popełnił tweeta o "lekkiej pedofilii". Ostrzegamy: ciarki cringe'u.

bFZYTvGX

Chcielibyśmy nie pisać już nic o Januszu Korwin-Mikkem, ale jego odrażające słowa wypowiedziane w show Krzysztofa Stanowskiego wciąż rozchodzą się szerokim echem. Przypomnijmy: w trzygodzinnym popisie w "Hejt Parku" lider Konfederacji przypomniał nam, dlaczego nie powinniśmy brać go serio jako polityka (i najprawdopodobniej nie brać na serio w ogóle).

Wszystko to słyszeliśmy od niego już wcześniej: klepanie dziecka po pupie lepsze niż zajęcia z wychowania seksualnego, co innego, jeśli chodzi o wychowanie żon przez mężów - to, zdaniem Korwin-Mikkego, powinno odbywać się za pomocą twardej ręki. Ciekawe, czy powtórzyłby to samo, mając przed sobą ofiarę przemocy domowej.

bFZYTvGZ

Korwin już bardziej pogrążyć się nie może, więc teraz jego słowa o pedofilii pogrążyły innego polityka. "Wolę, jak moją córkę pedofil poklepie po pupie, niż [miałbym] oddać ją na lekcje wychowania seksualnego" - ogłosił przed kilkoma dniami lider Konfederacji w rozmowie ze Stanowskim. Znacie ten przypadek, co nie? Za każdym razem, kiedy wydaje się, że to najgłupsze, co powiedział Korwin-Mikke i tak znajdzie się ktoś, kto powie, że "Janusz miał rację". Albo że "nie ma, ale inne poglądy ma słuszne".

Tym razem bronić polityka chciał radny powiatu obornickiego, Przemysław Szrama. Zabrał on głos w twitterowej dyskusji, gdzie wytłumaczył, że... no właśnie, nie wiemy co. Ale ostrzegamy, ten wpis to cringe jakich mało:

Zakładamy definicję: pedofilia lekka – osoba odczuwa małe podniecenie w głowie – nie w ciele. Dotyka dziecko normalnie, trzyma. On czuje satysfakcję, dziecko nie zauważa. Zero stosunku, wzwodu. I to jest obiektywnie lepsze niż "nauka" seksu w szkołach.

- Przemek Szrama
Tweet Przemysława Szramy
Tweet Przemysława Szramy (Twitter.com)

Tweet samorządowca zniknął po tym, jak dziennikarze Interii odezwali się do niego, by poprosić o komentarz. "Podzielam niektóre prawicowe poglądy, ale nic więcej. Proszę mnie nie chwytać za język. Chciałem wytłumaczyć, o co chodziło Januszowi Korwin-Mikkemu. W tej dyskusji było widać, że ma jakąś myśl, ale używa złych słów" - odpowiedział im radny.

Jak sądzicie, jaką myśl (poza akceptacją pedofilii) w tej dyskusji chciał przekazać Korwin?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
SZOK: ksiądz z TikToka potwierdza, że dzieci z in vitro mają prawo do życia