Paweł Chudziński "Pizza Paweł"

Pizza Paweł z TikToka jest zaskoczony popularnością! "Nie ma dnia, aby ktoś mnie nie zaczepił"

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,16.05.2021 14:40

Pawła Chudzińskiego (PizzaPawła) z pewnością kojarzy każdy, kto przegląda "polskiego" TikToka. "Nie spodziewałem się, że będę twórcą. Gdybym mógł cofnąć czas, wybrałbym inną nazwę" - mówi w rozmowie z Vibez popularny influencer.

Michał Dziedzic: Na TikToku opowiedziałeś o sobie naprawdę wiele i mam wrażenie, że nie ma dla Ciebie tematów tabu. Jest coś, o czym nigdy nie mówiłeś w sieci lub czego nigdy byś nie pokazał?

Pizza Paweł: Tak, opowiadam wiele ponieważ uważam, że mam bardzo ciekawe życie i fajnie dzielić się takimi historiami. Mam swoje granice, dlatego jest coraz mniej moich storytime, nie wszystko jest dla publiki.

Wyjaśnij proszę czytelnikom Vibez, dlaczego akurat „PizzaPaweł”? Wbrew pozorom wcale nie prowadzisz profilu kulinarnego...

Dlaczego PizzaPaweł? Kocham pizzę! Mógłbym ją jeść codziennie. Nazwa miała być chwytliwa, no i chyba jest. Wiesz, nie spodziewałem się, że będę "twórcą". Gdybym mógł cofnąć czas, wybrałbym inną nazwę.

Zgromadziłeś wokół siebie naprawdę spore grono fanów i jesteś TikTokowym milionerem! Gratulacje! Czy zakładając profil, spodziewałeś się, że zostaniesz gwiazdą internetu?

Bardzo dziękuję :) Do teraz nie mogę uwierzyć, że potoczyło się to tak szybko. Nie, tak naprawdę szukałem odskoczni od mojego stresowego życia i nie spodziewałem się, że uzależnię się od tej aplikacji.

trwa ładowanie posta...

Często zdarza się, że ludzie rozpoznają Cię na ulicy, proszą o zdjęcie?

Tak, od kiedy wróciłem do Poznania, nie ma dnia, aby ktoś mnie nie zaczepił. Wiesz, 3 białe psy szybko dają znać ludziom, że jest to "ten chłopak z tiktoka". Sprawia mi to bardzo dużą radość! No chyba, że ktoś zaczepi mnie z samego rana, kiedy nie wypiję kawy, jest to ten czas kiedy nie mam humoru.

Miałeś jakiś plan na content, strategie na to, jak się „wybić”?

Absolutnie nie! Chciałem prowadzić kanał vlogowy, a wyszło, jak wyszło - takie "reality show". Chyba dlatego ludzie mnie polubili, ponieważ nikogo nie udaję. Nie miałem żadnej strategii, do teraz nie mam, wszystko robię na bieżąco i spontanicznie i właśnie to pokazuje moją naturalność.

Czasem na Twoich filmikach pojawia się tajemniczy „daddy”. Zdradzisz nam, kim on jest? To chyba jedna z największych zagadek polskiego TikToka...

Daddy pozostanie jeszcze zagadką, to jest smaczek tylko dla mnie ;) Ale ciii, nie mów nikomu.

Jakie filmiki Ty najchętniej oglądasz? Masz swoje ulubione konta?

Lubię wielu twórców, ale moim numer 1 jest JENNIFERNGO, TikTokerka z USA. Nie mam ulubionych filmów, wszystko może mnie zainteresować.

trwa ładowanie posta...

Równie sławne co Ty, są Twoje urocze pieski, które nazywasz „dziewczynami”. Planujesz jeszcze powiększyć psią rodzinkę?

Tak, moje gwiazdy Candy, Cleo i Coco :) Jestem właśnie podczas budowania nowego domu, myślę że może pojawi się kolejna. Nawet zdradzę ci, jakie imię wybrałem - California ❤

Na TikToku pojawia się sporo „shipów” z Tobą w roli głównej. Który podoba Ci się najbardziej?

Cieszę się, że ludzie tak mnie shipują - to znaczy, że jestem w grze. Ale moim ulubionym jest ship z Klaudią (Maabble). Nas najchętniej chcą oglądać.

A jakie cechy powinien mieć Twój wymarzony partner?

Przede wszystkim, musi być ambitny - nie potrafiłbym być z facetem, który nie daje mi motywacji do życia.

No i właśnie takiego kawalera życzę Ci tej pięknej wiosny!

Dziękuję!

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 42
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 3