ddd

Lexy Chaplin i piosenka "Dobrze wiem". Wyszedł hit czy kit?

Źródło zdjęć: © YouTube - Lexy Chaplin / YouTube
Natalia Witulska,
27.07.2023 13:30

W czwartek 27 lipca Lexy Chaplin udostępniła swoją pierwszą solową piosenkę. Czy utwór "Dobrze wiem" brzmi jak kolejny utwór od influencerów, czy ulubienica dzieciaków dała radę?

Lexy Chaplin to jedna z najbardziej popularnych polskich youtuberek i influencerek. Popularność zyskała dzięki udziałowi w pierwszej edycji Team X. Aktualnie jest gwiazdą federacji freak fightowych, a także sama ma udziały w najnowszej z nich - Clout MMA.

Jak wypadł utwór "Dobrze wiem"?

Trzeba przyznać, że piosenka "Dobrze wiem" jest wykonana bardzo dobrze produkcyjnie. Gdybym usłyszała ten utwór w radiu, zapewne pomyślałabym, że jakaś młoda piosenkarka próbuje swoich sił. Wielkie brawa więc dla całego zespołu, który był odpowiedzialny za zmiksowanie kawałka Lexy.

To samo można powiedzieć o teledysku. Jest nagrany naprawdę dobrze, w wysokiej jakości. Zdjęcia są estetyczne, kolory dobrze na siebie nałożone - nie ma się do czego przyczepić.

LEXY CHAPLIN - DOBRZE WIEM

Jedyny wyraźny minus, który dość mocno rzuca się w uszy to naprawdę ogromny autotune. Bardzo trudno jest stwierdzić, czy słowa śpiewa w utworze "Dobrze wiem" wymawiane są przez Lexy. Ma ona dość charakterystyczny sposób wypowiadania, jednak w piosence przez wszystkie ozdobniki ginie.

Warto jednak podkreślić, że w numerze słychać prawdziwe emocje. Influencerka opowiada historię o zakończonej relacji, dzieli się bólem, który nadal w niej pozostał. Muszę przyznać, że jak na piosenkę influencerki jest to naprawdę poprawnie wykonana robota. Lexy gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Simona,zgłoś
Za Lexy nie przepadam, ale piosenka "Dobrze wiem" wyszla rewelacyjnie! Swietna muzyka, fajny glos, dobry tekst. Lapie sie na tym, ze nuce w glowie non stop
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się