Klaudia Antos

Klaudia Antos zdradza nam, jak pracuje się z Rihanną: "Była ogromnie wdzięczna!"

Źródło zdjęć: © Instagram.com
Michał DziedzicMichał Dziedzic,01.10.2021 10:00

Klaudia Antos jest jedną z tancerek, która wstąpiła w spektakularnym show FENTY 3. "Wszyscy tancerze są wybierani przez choreografa i przez Rihannę, więc nie ma tam żadnej audycji albo castingu" - zdradza w rozmowie z Vibez.

Pokaz FENTY Rihanny bez wątpienia uchodzi za jedno największych wydarzeń modowych. Jest to show, które rozmachem porównać można jedynie do organizowanych niegdyś pokazów Victoria's Secret. Riri zadbała o to, by podczas trzeciej edycji FENTY spektakl był równie oszałamiający, co poprzednio. Na wybiegu pojawiły się m.in. Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Gigi Hadid czy Irina Shayk. Wydarzenie swoimi występami uświetnili z kolei: Nas, Daddy Yankee, Jazmine Sullivan, Ricky Martin oraz Normani. Spektakularne show można obejrzeć już na Amazon Prime, a spostrzegawczy widzowie zauważą, że na ekranie często pojawia się... Klaudia Antos.

Jurorka "You Can Dance" jest wręcz rozchwytywana przez największe światowe gwiazdy i ich choreografów. Tancerka występowała u boku J.Lo na SuperBowl oraz Global Citizen Live, a jakiś czas temu (po raz kolejny) odebrała telefon od bookera Rihanny. W rozmowie z Vibez Antos zdradziła, jak wyglądały kulisy FENTY 3!

trwa ładowanie posta...

Już dwa razy byłam poproszona o udział w FENTY, ale ani w pierwszej edycji ani w drugiej nie mogłam wziąć udziału, bo już byłam zabookowana na jakiegoś innego joba i niestety nie udało mi się tego pogodzić. Więc teraz kiedy trzeci raz mnie zaproszono do FENTY, to stwierdziłam, że nie mogę przegapić tej okazji, bo to kolejny raz kiedy dostaje tak niesamowitą propozycję i to z direct booking - mówi nam Klaudia.

Jeśli chodzi o próby to trwały one trzy tygodnie. Ja się w ogóle spóźniłam na nie trzy dni przez to, że miałam problem z lotem. Kilka takich małych fuck upów mnie spotkało po drodze. Więc musiałam wszystko nadrobić w biegu z wideo. Masakra! Rozwalony mózg na ścianie (śmiech). Próby trwały bardzo długo: od 10 do 12 godzin dziennie. Chodziliśmy bardzo wymęczeni, ale efekt finalny był wart tego wszystkiego!

Klaudia Antos
Klaudia Antos (Instagram)

Tak, udało mi się poznać Rihannę, była ogromnie wdzięczna i niesamowita. Wdzięczna za nasz wkład pracy w to wszystko, ona postrzega tancerzy jak prawdziwych artystów. Jest to jedyny pokaz mody na świecie, w którym tancerze biorą czynny udział. To jest jedno z najważniejszych wydarzeń w roku, zarówno jeżeli chodzi o świat mody jak i o świat tańca. Bo wszyscy tancerze są wybierani przez choreografa i przez Rihannę, więc nie ma tam żadnej audycji albo castingu, tylko po prostu jesteś wybrany z pierwszej ręki.

Nie dość, że w tym projekcie bierzesz udział w pokazie FENTY i masz okazję poznać Rihannę, to masz okazję tańczyć obok innych, naprawdę ogromnych gwiazd. Tak naprawdę mogę powiedzieć, że na tym "jobie" spełniły się dwa moje marzenia, bo marzyłam o tym, żeby współpracować z Rihanną i żeby na żywo zatańczyć do Daddy Yankee. I to też się udało! Więc mogę powiedzieć, że dwie pieczenie na jednym ogniu. Niesamowicie się cieszę i jaram!

Klaudia Antos
Klaudia Antos (Instagram)

A więc przygotowania trwały trzy tygodnie, nagrywaliśmy to wszystko przez cztery dni. Każdy blok scenowy był nagrywany innego dnia, ponieważ każdy z nas musiał być w innej stylizacji, w innym makijaży, w innych paznokciach, więc cały dzień poświęcali na jeden blok. My mogliśmy danego dnia skupić się na jednym akcie i dać z siebie wszystko.

Ogromnie się cieszę, było to niesamowite doświadczenie, takie o którym marzyłam. Jestem ogromnie z siebie dumna, że wreszcie się to udało. Jedyne co mogę dodać, że marzenia się nie spełniają tylko, że MARZENIA SIĘ SPEŁNIA. Trzeba po prostu pracować, działać i wierzyć w siebie! Ostatnie wydarzenie tylko umacniają mnie w przekonaniu, że wszystko jest możliwe. Jeszcze więcej fajnych rzeczy nadchodzi, ale o tym już niebawem...- dodaje Antos w rozmowie z Vibez.

Również się JARAMY i życzymy kolejnych sukcesów!

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0