kendall jenner
Chcesz spędzić dzień jak Kardashianka? Przyjdź na wirtualny, darmowy festiwal Kourtney!
Kendall Jenner próbowała udowodnić, że nie jest rozpieszczoną bogatą dziewczyna. Wyłożyła się na krojeniu ogórka

Kendall Jenner próbowała udowodnić, że nie jest rozpieszczoną, bogatą dziewczyną. Wyłożyła się na krojeniu ogórka

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,13.05.2022 18:30

Najnowszy sezon najsłynniejszego reality show w historii telewizji właśnie leci na Hulu. "The Kardashians", bo tak nazywa się teraz program, ma swój pierwszy popularny viral. Bohaterką mema stała się Kendall, która nieudolnie próbowała pokroić ogórka.

"The Kardashians" to kontynuacja show o rodzinie Kardashianów i Jennerów, do której prawa ma od niedawna platforma streamingowa Hulu. Program od 2007 roku mogliśmy oglądać w telewizji E! pod nazwą "Z kamerą u Kardashianów". Produkcja przyniosła popularność nie tylko Kim Kardashian (która zaczynała swoja karierę w show bizie jako przyjaciółka Paris Hilton), której sekstaśma wyciekła do mediów, ale całej jej rodzinie.

Całkiem dobrze poradziła sobie też jedna z młodszych przyrodnich sióstr Kim – 26-letnia Kendall, którą poznaliśmy jako nastolatkę. Jennerka jest teraz uznana modelką (oczywiście, możemy tylko domniemywać, czy gdyby nie koneksje zaszłaby tak wysoko), niedawno stworzyła własną markę tequili.

Kendall Jenner próbuje pokroić ogórka

Wygląda jednak na to, że gotowanie nie jest pasją Kendall. W sieci furorę robi fragment najnowszego odcinka "The Kardashians", w którym Jennerka próbuje pokroić ogórka. Choć pokroić to chyba za duże słowo. Zresztą sami zobaczcie:

trwa ładowanie posta...

Choć matka dziewczyny proponowała, że zawoła szefa kuchni, który ugotuje specjalnie dla niej, Kendall postanowiła, że sama przygotuje sobie przekąskę. Wyszło jak wyszło.

Cóż, wszystkie wysiłki (wtedy) ojca Kendall, który w pierwszych sezonach show próbował wychować je na "normalne" dziewczyny spełzły na niczym…

26-latka skomentowała swoje wątpliwe umiejętności w kuchni:

trwa ładowanie posta...

Komentujący na Twitterze nie mają wątpliwości. Na takie zachowanie może sobie pozwolić tylko bogata, rozpieszczona osoba.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Też poczuliście się biednie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kendall Jenner o swoich stanach lękowych: "Czasami myślę, że umieram"