Kanye West wypuszcza nowe buty

Kanye West wypuszcza nowe buty. Będzie hit?

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Weronika Paliczka,
19.12.2023 16:15

Mimo zakończenia współpracy z Adidasem, Kanye West nie rezygnuje z obecności na rynku obuwniczym. Raper wypuszcza nowy model butów. Fani nie są przekonani do najnowszego pomysłu kontrowersyjnego twórcy.

Kanye West znany jest nie tylko jako jeden z największych raperów XXI wieku, ale też jako projektant mody i wyjątkowo kontrowersyjna persona. West nie kryje się ze swoimi antysemickimi poglądami, otwarcie popiera też Donalda Trumpa. To właśnie światopogląd artysty przyczynił się do zakończenia współpracy z marką Adidas, z którą West wypuścił linię Yeezy. Artysta jednak się nie poddaje.

Nowe buty Kanye Westa to rewolucja

Kanye West rozpoczął współpracę z rosyjskim projektantem mody Goshą Rubchinskiy'm. To jednak dopiero początek nowej linii modowej Westa. Pierwszy produkt, buty do złudzenia przypominające podkolanówki, trafiły właśnie do pre-orderu.

Za YZY POD trzeba zapłacić 200 dolarów, czyli niecałe 800 zł. Fani artysty nie są jednak zachwyceni najnowszym dziełem. Jedna z osób zauważyła, że West pozuje boso na zdjęciu, które ma reklamować nowe buty. Wśród komentarzy powtarzają się stwierdzenia, że butoskarpetki nie są warte swojej ceny. Z drugiej strony, znając podejście kolekcjonerów, YZY POD za chwilę mogą kosztować znacznie więcej, jest więc to pewien rodzaj inwestycji.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1