"I'm Just Ken" zdetronizuje Mariah Carey? Nadchodzi nowa wersja ballady z "Barbie"
"I'm just Ken" w wykonaniu Ryana Goslinga to niekwestionowany przebój (lata) 2023 r. Utwór doczeka się nowej, świątecznej wersji.
Świat odrobinę ochłonął po premierze Barbenheimera, chociaż niektórzy wciąż nie otrząsnęli się po tym, jak światło dzienne ujrzał soundtrack z filmu Grety Gerwig. "Dance The Night" Duy Lipy? Meh. Prawdziwą furorę zrobił jednak utwór "I'm Just Ken" w wykonaniu Ryana Goslinga. Nic dziwnego, że powalczy o Grammy w kategorii "piosenka stworzona specjalnie do formy wizualnej". Jeszcze w lipcu ostrzegano, że ballada Kena zdominuje Spotify Wrapped i cóż... Niektórzy mogą pochwalić się naprawdę chorą liczbą streamów.
Podobne
- Mariah Carey ze świąteczną niespodzianką. Wystąpiła na żywo
- Mariah Carey odmrożona. Artystka rusza w świąteczną trasę koncertową
- Na Oscarach padł rekord. Billie Eilish i FINNEAS przeszli do historii
- Barbie zrobiła aborcję? Tak twierdzi minister z PiS-u [OPINIA]
- Zerwała z chłopakiem po seansie "Barbie". W odwecie okradł jej lodówkę
"I'm Just Ken" nowym "Last Christmas"?
Szczerze - wszystkie świąteczne przeboje, jakie mamy to absolutne starocie. "Last Christmas", "All I Want For Christmas", nie mówiąc już o "Let It Snow" czy "Rockin' Around the Christmas Tree". Ok, jest piosenka Ariany Grande "Santa Tell Me" i "Mistletoe" Justina Biebera, ale powiem jak dziaders: to nie to samo.
Czy świąteczna wersja "I'm Just Ken", która ukaże się już 20 grudnia, ma szansę stać się klasykiem? Szanse są 50 na 50 - osobiście widzę tu duży potencjał, który idzie w parze z pewnymi obawami.
Może jednak niepotrzebnie? W przedświątecznym okresie dzwoneczki pasują do wszystkiego.
Znasz się na oszczędzaniu? Nie zdobędziesz tutaj 10 punktów
W temacie popkultura
- Głosy, które łączą folk, rock i emocje? Avi Kaplan, Cian Ducrot, Nick Mulvey i Larkin Poe rozgrzeją polską publikę
- Chappell Roan wraca z mocną balladą. "The Subway" to jej mały pamiętnik? [RECENCZJA]
- Muzyczne premiery sierpnia 2025. Na jakie zagraniczne płyty czekamy najbardziej?
- Kizo na Tomorrowland. "Polski rap + techno"
Popularne
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Nazistowska reklama jeansów Sydney Sweeney? To prawaki ryczą najgłośniej
- Spotify wprowadza weryfikację wieku. Możesz stracić swoje konto?
- Labubu opanowało social media? Te dane szokują
- Selena Gomez swój pierwszy perfum? Zadbała o osoby z niepełnosprawnościami