Dua Lipa wypuściła nową piosnkę

Dua Lipa z nowym kawałkiem. Zabrakło magii [OPINIA]

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
10.11.2023 17:30

Dua Lipa wypuściła nową piosnkę. "Houdini" już jest na serwisach streamingowych.

Dua Lipa to światowej sławy piosenkarka. Ma na swoim koncie wiele hitów i radiowych przebojów. W 2022 r. artystka miała zagrać na Open'er Festival w Gdyni. Koncert niestety nie odbył się z powodu trudnych warunków pogodowych. Gwiazda niedawno zapowiedziała nową muzyczną erę, co jest doskonałym pretekstem do koncertu w naszym kraju. Dziś (10 listopada) ukazał się pierwszy singiel z trzeciej płyty Duy Lipy.

Dua Lipa z kolejnym bangerem

10 listopada światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Duy Lipy. "Houdini" rozbujał biodra fanów artystki. Chwytliwy motyw sprawia, że utwór na długo zagości w głowach słuchaczy. Lekka forma to charakterystyczny zabieg dla utworów zapowiadających album. Piosenkarce udało się połączyć prostotę brzmieniowąciekawym tematem materiału.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Niestety nie mogę skomplementować oprawy wizualnej produkcji. Teledysk do nowej piosenki Duy pozostawia wiele do życzenia. Artystka nie wykorzystała potencjału utworu. Houdini to nazwisko znanego iluzjonisty, który słynął ze spektakularnych ucieczek, wyplątywania się z więzów i łańcuchów. Dua Lipa miała ogromne pole do popisu i mogła stworzyć coś naprawdę magicznego. Akcja klipu do piosenki "Houdini" dzieje się w jednym pomieszczeniu - obszernej hali z lustrem. Dua postawiła na minimalizm. W pierwszej minucie produkcji do artystki dołącza zespół tancerzy. Całość porównałabym do sceny z filmu "Step Up". Nie przekonał mnie teledysk do singla.

Dua Lipa - Houdini (Official Music Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0