doja cat
Fani chcieli posłuchać piosenki Doja Cat, a zobaczyli bansującego weterynarza
Doja Cat ma beef z 17-letnim gwiazdorem Stranger Things

Doja Cat chciała umówić się z gwiazdorem "Stranger Things". Poprosiła o pomoc 17-letniego Noah Schnapp i się przeliczyła

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,11.07.2022 18:00

Noah Schnapp (Will z "Stranger Thing") upublicznił całą rozmowę na swoim TikToku. To nie spodobało Dojy, która zmieszała go z błotem. Tylko: czy kłótnie z 17-latkiem mają sens?

Joseph Quinn to jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Aktor zyskał popularność dzięki "Stranger Things" i dorobił się sporej rzeszy fanek i fanów, którzy cenią go nie tylko za umiejętności aktorskie.

trwa ładowanie posta...

Wszystko wskazuje na to, że Joseph spodobał się samej Dojy Cat. Gwiazda już wcześniej zachwycała się na Twitterze odwrócą roli Eddiego. Teraz poszła o krok dalej. Problem polega na tym, że piosenkarka spróbowała nawiązać kontakt z Brytyjczykiem w chyba najgorszy możliwy sposób.

Co takiego zrobiła Doja? Napisała do innego gwiazdora "Stranger Things". Chodzi o nieletniego Noah Schnapp, który w hicie Netfliksa wciela się w rolę WIlla. Nastolatek pokazał całą rozmowę na swoim TikToku (już usunął):

trwa ładowanie posta...

Luźne podejście do tajemnicy korespondencji wyraźnie nie spodobało się Dojy, która pozwoliła sobie na "rant" na 17-latku podczas live'a na TikToku. Piosenkarka nazwała go nawet "niestabilnym psychicznie wężem".

Fakt, że ta osoba, że Noah to zrobił, poszedł i opublikował prywatną rozmowę między mną a nim, pokazuje jak bardzo jest niewiarygodnie nieświadomy społecznie i szalony. Gówniany, niestabilny psychicznie wąż. Łasicze g***no. I to nie koniec opisu jego osobowości. Noah nie jest taki jak myślałam. A może właśnie jest?

Doja Cat calls out Noah Schnapp for sharing DMs without her permission - TikTok Live (Jul 7, 2022)

Twitterowi i opinii publicznej nie umknął uwadze fakt, że 26-latka wdała się w beef z 17-latkiem. I dlaczego nie napisała do Josepha bezpośrednio?

To nie pierwszy raz kiedy problematyczna Doja staje się tematem memów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 16
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Komentarze (0)
arrow
Fani chcieli posłuchać piosenki Doja Cat, a zobaczyli bansującego weterynarza