Boxdel wyzwał Malika Montanę

Boxdel wyzwał Malika Montanę. Włodarze zawalczą na Fame MMA?

Źródło zdjęć: © East News, Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,11.06.2023 11:55

Potężny włodarz Fame MMA Michał Baron "Boxdel" wyzwał na pojedynek Malika Montanę, który był twarzą konkurencyjnej federacji HIGH League. Ten pojedynek mógłby przejść do historii freak fightów - o ile w ogóle do niego dojdzie.

Kapitan, mimo wcześniejszych zapewnień Malika Montany, jednak opuścił statek. Został do tego poniekąd przymuszony. HIGH League idzie bowiem na dno po spotkaniu z górą lodową w postaci ABWzamrożeniu jej środków finansowych przez MSWiA. Nie oznacza to jednak końca Malika Montany w świecie freak fightów.

Boxdel kontra Malik Montana na FAME 20

Michał Baron "Boxdel", czyli włodarz Fame MMA, rzucił wyzwanie Malikowi Montanie.

"Malik Montana - FAME 20. Ja vs Ty. Rezygnuję z całego mojego zysku z tej gali na rzecz Ciebie. Wchodzisz?" - rzucił lukratywną ofertę Boxdel.

trwa ładowanie posta...

Jak widać, Boxdel jest gotów do dużych poświęceń, żeby walka doszła do skutku. Nie chodzi tylko o rezygnację z pieniędzy, ale także zrzucenie dodatkowych kilogramów.

Kornel Regel "Koro" zauważył w komentarzach pod wpisem Boxdela, że ten jest wciąż większy od Malika. Włodarz Fame MMA zapewnił jednak, że zejdzie do 90 kg. Jak wiadomo, Baron w ostatnim czasie już zbił wagę ze 137 kg do 105 kg i wbił się w koszulę rozmiar L.

trwa ładowanie posta...

Walka włodarzy konkurencyjnych federacji

Warto przypomnieć, że Boxdel ma już na swoim koncie wygraną walkę z prezes FEN Pawłem Jóźwiakiem czy przegraną potyczkę z włodarzem Prime MMA Kasjuszem Życińskim. Ma on więc nieco większe doświadczenie na ringu niż Montana.

trwa ładowanie posta...

Z drugiej strony Malik trenuje sztuki walki, a w social mediach od czasu do czasu wrzuca relacje ze swoich treningów. Pozostaje więc tylko czekać, aż Montana odpowie na wyzwanie Boxdela, a może podczas Fame 20 zobaczymy starcie włodarzy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0