Andziaks otwiera nowy sklep. Postawiła na duże miasto w Polsce
Angelika Trochonowicz, znana w sieci jako Andziaks, przekazała swoim fanom dobre wieści. Już na wiosnę ruszy trzeci sklep Twinkle Candle i nie będzie on w Warszawie.
Andziaks jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. W swoich materiałach najczęściej pokazuje relacje z mężem i córką. Przedstawia swoje codzienne zmagania, radości i problemy, z czym widzowie mogą się utożsamiać. W okresie świątecznym publikuje niezwykle popularne vlogmasy.
Andziaks spędza zimę wraz z rodziną ciepłych krajach. Najpierw influencerka chillowała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po których przyszedł czas na odkrywanie uroków Tajlandii. Podróże nie przeszkadzają Angelice w rozwijaniu swojego biznesu - firmy Twinkle Candle.
Czym jest Twinkle Candle?
Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ekologicznych świec sojowych oraz innych produktów zapachowych. Produkty te charakteryzują się długim czasem palenia oraz niską emisją dwutlenku węgla. Wszystkie świece są tworzone w Polsce z wykorzystaniem lokalnych materiałów, takich jak szkło z polskich hut. Andziaks wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych do promocji marki, co przyczynia się do jej sukcesu na rynku.
Andziaks otwiera nowy sklep
Twinke Candle ma dwa lokale w Warszawie, ale już wkrótce to się zmieni. Andziaks ogłosiła, że na wiosnę ruszy trzeci sklep w Poznaniu.
- Mega się cieszę, że w końcu mogę podzielić się z wami tą informacją, już tej wiosny Twinkle otwiera się w nowej lokalizacji, uwaga w Poznaniu. W jednym z centrów handlowych także ekscytacja i radość jest niesamowita - powiedziała Andziaks na Instastories.
- Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko kierownika [...]. To będzie nasz trzeci lokal, także ekscytacja jest pełna no i ruszamy już tej wiosny - ogłosiła influencerka.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
VLOG : LECIMY DO TAJLANDII! ✈️🌴 | Andziaks
Popularne
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Murcix wydaje własną książkę. Pomagała jej ghostwriterka
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Kolekcja Magdy Butrym x H&M hitem Vinted. Kosmiczne ceny
- Lody Dre$$code oficjalnie ogłoszone. Co wiadomo o nowości?
- Julia Łach odpowiada Ostremu. "To będzie koniec tej historii"
- Kanye West o szokującej relacji z kuzynem. Miał wtedy 14 lat