lifestyle
Kobiety z nietypowymi nakłuciami po imprezie w różnych krajach Europy. Czy to nowa "pigułka gwałtu"?
Kourtney Kardashian

5 profili, które udowadniają, że celebryci też są ludźmi *SZOK*

Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,10.08.2020 12:17

Nieskazitelna cera, perfekcyjna figura, no i te rysy twarzy... Z jakiej planety pochodzą celebryci, że wszyscy wyglądają idealnie?! Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: umiejętność obsługi Photoshopa wysysa się tam z mlekiem matki.

bFYGIsUP

Macie dosyć instagramowej ściemy i standardów, których nie są w stanie doścignąć nie tylko zwykli ludzie, ale nawet sami celebryci? My też. Na szczęście w social mediach istnieją też profile, które przypominają, że w prawdziwym świecie nikt nie jest idealny.

Beauty.false

Zdjęcia celebrytów przed i po profesjonalnej przeróbce. Po jednej stronie macie te zrobione przez samych influencerów, po drugiej - gwiazdy upolowane przez paparazzi. Chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, które kadry są które.

Celebface

Podobnie jak na poprzednim profilu, tutaj też możemy znaleźć zdjęcia celebrytów przed i po retuszu. Bonus? Dowody na to, że sławne osoby również zmagają się z codziennymi problemami jak trądzik czy nierówności cery.

Celebbeforeafter

Dla niektórych to może być szok, ale tak: celebryci też się starzeją. Gdy o tym zapominamy, warto zerknąć na to konto - znajdziemy tu zdjęcia gwiazd z początków kariery przyrównane do tego, jak wyglądają obecnie.

bFYGIsUR

Niektóre sklejki pozwalają też przypuszczać, że na metamorfozę wpłynął nie tylko czas. Choć nie jest powiedziane, że każdy celebryta, który pojawił się na profilu, korzystał z dobrodziejstw medycyny estetycznej, w niektórych przypadkach wydaje się to być więcej niż pewne.

Exposingcelebsurgery

O ile poprzedni profil raczej nie wytykał gwiazdom operacji plastycznych, twórcy tego konta nie mają takich oporów. Dzięki zdjęciom przed i po starają się pokazać, że nie każda zmiana w wyglądzie może być efektem słynnej "diety zmieniającej rysy twarzy".

Thismybirthnose

bFYGIsUT

Także i ten profil skupia się głównie na operacjach plastycznych. Najwięcej postów poświęcono metamorfozom Ariany Grande i Madison Beer, ale można się natknąć również na zdjęcie... Simona Cowella.

Aha, żeby było jasne: operacje plastyczne same w sobie nie są niczym złym. Wielu z nas ma w sobie coś, co chciałoby zmienić w swoim wyglądzie. Tak samo czują się celebryci. Korzystają więc z tego, że mają możliwość poprawienia swojego wizerunku... i proszą o pomoc lekarzy medycyny estetycznej lub specjalistów od przeróbki zdjąć.

bFYGIsUZ

Jest to jednak zjawisko, którego trzeba być świadomym. Na co dzień nikt nie wygląda idealnie, a nad wyglądem gwiazd pracuje sztab osób. Warto o tym pamiętać, by nie zadręczać się pogonią za ideałem, który tak naprawdę nie istnieje.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pełnia Księżyca w sierpniu 2022 roku będzie naprawdę wyjątkowa