Czy Natalia podniesie się po nieudanym projekcie?

Natsu i nowe filmy na YouTube. Odbije się z wyświetleniami po projekcie?

Źródło zdjęć: © Instagram - Natsu / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
21.04.2023 14:45

Projekt Natalii Karczmarczyk Natsu World dobiegł końca. Influencerka wróciła do samotnego nagrywania filmów na YouTube. W najnowszym materiale pochwaliła się nowym mieszkaniem.

13 kwietnia Natalia Karczmarczyk "Natsu" oficjalnie zakończyła autorski projekt Natsu World. W materiale na YouTube pożegnała się z uczestnikami, którzy brali w nim udział. Trzeba powiedzieć jedno, nie była to udana inicjatywa. Pomysły na filmy nie zachwycały, wyświetlenia nie robił wrażenia... ogólnie klapa. Influencerka zapowiedziała, że chce wrócić do regularnego i samotnego nagrywania. Odbije się po źle przyjętym na kanale przedsięwzięciu?

Nowe mieszkanie i nowy start

Natalii nie można odmówić dwóch rzeczy - determinacji i pracowitości. Po nieudanym projekcie Natsu World nie poddała się i od razu wróciła do regularnego nagrywania materiałów na YouTube. 20 kwietnia pochwaliła się widzom nowym mieszkaniem.

MOJE NOWE MIESZKANIE!

Okazuje się, że osoba Natalii Karczmarczyk "Natsu" jest dla widzów interesująca. Nowy film "MOJE NOWE MIESZKANIE" w niecałe 24 godziny od publikacji zdobył prawie 130 tys. wyświetleń. Dla porównania niektóre materiały Natsu World nie były w stanie przekroczyć granicy 100 tys. Oznacza to jedno: więcej osób w projekcie nie oznacza większych zasięgów.

trwa ładowanie posta...

Ograniczmy domy influencerskie

Wydaje się, że nadszedł moment w polskim internecie, w którym widzowie jasno dali znać, że są zmęczeni domami infuencerów. Team X3 oraz Natsu World były tego najlepszym przykładem. Pora, aby youtuberzy wykazywali się kreatywnością oraz ciekawymi pomysłami na filmy.

Czy Natalii uda się odbić z wyświetleniami po nieudanym projekcie? Jest to bardzo możliwe. Życzymy jej samych sukcesów!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4