trendy
Rosja ukarała Twitcha za prawdę o wojnie. Wysoka grzywna
Maturzyści bawili się wyśmienicie przy "JE*AĆ PIS"

Maturzyści bawili się przy "JE*AĆ PIS" na studniówce w III LO im. Jana Pawła II. UPSSS XDD

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.01.2022 11:38

Młodzi uczniowie bawili się na swojej studniówce do "JEB*AĆ PIS" o drugiej nad ranem. Dyrektor już ukarał winnego! A raczej ucznia, który wrzucił nagranie z okrzykami do sieci.

Fajnie się bawimy, skoro nawet na studniówce nie można swobodnie mówić o swoich poglądach. Cała sprawa dotyczy krnąbrnych maturzystów z III LO im. Jana Pawła II w Elblągu. Ach, cudowne połączenie.

"JE*AĆ PIS" na studniówce

15 stycznia odbyła się studniówka w restauracji Nowa Holandia w Elblągu (niech mają pozytywny PR!). Około godziny 2:00 doszło do skandalicznego i okropnego wydarzenia: uczniowie dobrze się bawili do skandującego "JE*AĆ PIS" DJ-a.

trwa ładowanie posta...

Nie wiemy, czy studniówka była organizowana przez szkołę, czy była prywatnym wydarzeniem. Ale oj, bardzo źli maturzyści. Na temat zaistniałej sytuacji już wypowiedziała się dyrektorka liceum.

Dyrektorka ukarała już ucznia, który wrzucił wideo do sieci

Dyrektorka liceum, Barbara Orzech, twardo wypowiedziała się na temat "zdarzenia":

Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory.

Bez względu, jakie imię nosi szkoła, takie zachowanie godzi w jej dobre imię i jest absolutnie naganne. Niestety incydent miał miejsce około godziny 2:00, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani - zapewniła w wywiadzie dla TVP Info.

Dyrektorka przekazała, że uczeń, który opublikował nagranie w sieci - a potem je usunął - spotkał się z *naganą dyrektora szkoły*. Została także przeprowadzona rozmowa z nim oraz z jego rodzicami.

Morał tego wydarzenia? Można krzyczeć "JE*AĆ PIS" na studniówce z III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu, ale nie można tego wrzucać do sieci… czy coś.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Uczniowie trafili do szpitala. Powodem wyzwanie z TikToka