trendy
Spotify - podsumowanie 2021 roku jest już dostępne. Jak znaleźć swoje Wrapped?
Tiktokerka ugotowała rybkę męża... WTF

Żona chciała ukarać męża i USMAŻYŁA jego DROGĄ rybę z akwarium

Źródło zdjęć: © TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.10.2021 10:50

Jak można najprościej zdenerwować internet, zebrać miliony odsłon i jednocześnie ukarać męża? Hm, tiktokerka ugotowała rybkę męża z akwarium i opublikowała nagranie w internecie. Profit?

bEUzTRqr

Internet jest miejscem, gdzie odnajdziecie wszystkie najdziwniejsze rzeczy. AMSR z lizania uszu? Pamięć o transmisjach na Twitchu nadal mnie nęka w nocy. Płacz i pierdzenie do zwierzania się ze zdrady? Widziałem to na TikToku. Ale jeżeli mnie pamięć nie myli, nie widziałem jeszcze takiej formy ukarania kogokolwiek, szczególnie męża.

Tiktokerka ugotowała rybę, aby ukarać męża

Na początku października użytkowniczka TikToka miakurnawan01 dodała film, na którym gotuje Arowanę azjatycką. Jak podpowiedzieli mi mądrzejsi ludzie, jest to najdroższa odmiana Arowany i potrafi kosztować nawet 20 tysięcy dolarów. Pięć lat temu właśnie ta najdroższa, czyli azjatycka, została sprzedana za, bagatela, 300 tys. dolarów na aukcji.

Zdecydowanie nie ma tutaj mowy o żadnej rekordowej rybie. Typowa Arowana, według niektórych portali, może kosztować od 1200 złotych, chociaż te specjalne odmiany mogą być warte 5000 zł czy nawet do 55 tys. zł za te najlepsze i najdroższe. Co musicie z tego wynieść? Żona ugotowała dość drogą rybę.

Czy tiktokerka naprawdę to zrobiła?

Najlepiej będzie, jeżeli sami zobaczycie sławny już film:

Mam wątpliwości

Jakąś rybę ugotowała na pewno. Czy jest to Arowana? Tak, jest to ta odmiana ryby. Ale nikt nie powiedział, że żyła ona przed pierwszym tiktokiem.

bEUzTRqt

Nie warto wierzyć wszystkiemu, co widzimy w internecie. To, że ktoś podpisał filmik na śmiesznej stronie w taki sposób, nie oznacza realnie nic. Ryba mogła nie żyć od dłuższego czasu, a małżeństwo wpadło na pomysł zdobycia łatwej sławy.

Czy się udało? Odrobinkę. Po opublikowaniu omawianego tiktoka wyświetlenia jej następnych filmów były bardzo wysokie - i tyle. Ale obecnie wszystko powróciło do stanu sprzed filmu.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Harnaś Ice Tea" - Gawryle. Piosenka o piwie i skokach narciarskich podbiła internet!