gry
MacBook Pro M1 2020 dla studenta, czyli kiedy sprzęt za "miliony monet" ma sens
call of duty black ops cold war zombies

Zagraj za free w najpopularniejszy tryb z serii Black Ops! Darmowy tydzień z trybem Zombies w CoD: Black Ops Cold War

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.01.2021 14:00

Nudzi się Wam i chcecie w coś zagrać? Zaraz rozpocznie się darmowy tydzień z jednym z najlepszych trybów do gry ze znajomymi, czyli tryb Zombies.

bDACZndv

Nowa gra Treyarch prawdopodobnie nie cieszy się takim zainteresowaniem, jak poprzednia gra z serii Call of Duty. Activision w grudniu udostępniło nam też na cały tydzień tryb dla wielu graczy. Teraz przyszedł czas na tryb, który jest wręcz jednym z najważniejszych części gier sygnowanych marką Call of Duty: Black Ops.

Po raz pierwszy w historii CoD-a tryb Zombies będzie dostępny kompletnie za darmo przez tydzień. Każdy gracz będzie mógł bez ograniczeń grać w ten tryb na komputerze, jak i na konsolach.

Jeżeli tylko macie znajomych lub macie odrobinę nerwów na granie z losowymi ludźmi, to warto pobrać tryb Zombies. Nie dość, że jest to solidny tryb, tak też może zapewnić Wam masę rozrywki kompletnie za darmo. W dniach 14-21 stycznia każdy może za darmo pobrać grę. Na PC pobieramy przez launcher Battle.Net, a na konsolach grę pobieramy ze sklepu.

call of duty black ops cold war zombies
call of duty black ops cold war zombies (Materiały prasowe)

Dla osób kompletnie nieznających trybu Zombies. Rdzeń rozgrywki jest niesamowicie prosty: maksymalnie 4 graczy porusza się po zamkniętej mapie, zabijając kolejne fale nieumarłych. Każdy pokonany przeciwnik daje drobną sumę pieniędzy, a kolejne bronie kupujemy, a jakże, za hajs. 

bDACZndx

Brzmi to banalnie, jednak za kulisami jest tego o wiele więcej. Tryb Zombies ma osobną i pokręconą fabułę, czy ogromne easter eggi. Jednak trzon rozgrywki jest bardzo prosty, ale jakże przyjemny. Idealny tryb, aby sobie odpocząć po ciężkim dniu nauki czy pracy.

call of duty black ops cold war zombies
call of duty black ops cold war zombies (Materiały prasowe)

Pamiętajcie, że wszyscy gracze będą mogli przenieść swój progress po zakończeniu darmowego trybu — oczywiście jak wykupią pełną wersję Call of Duty: Black Ops Cold War.

Komentarze (0)
arrow
Gry w cenie pizzy (ale nie mrożonej!) na PS4 i PS5. Ostatnie chwile, żeby skorzystać z promocji