popkultura
Fame MMA: Friz chciałby za walkę… 8 MILIONÓW złotych? Tak, ale nie do końca
Z Dvpy i sprawa z zaproszeniem rapera Kartky

Z Dvpy zaprosił rapera Kartky, ale później ogarnął, kim on jest i usunął film

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,25.01.2022 09:43

Kolejna drama w internecie, która rozwiązała się sama. Z Dvpy zaprosił do swojego programu "ITPITD" rapera Kartky. Tak, tego znanego z rzekomej przemocy w stronę byłej dziewczyny.

bFOwuFfn

Dlaczego nie ma dostępnego 17. odcinka drugiego sezonu "ITPITD" Maćka Dąbrowskiego? Wszystko rozbiło się o gościa odcinka, rapera Kartky’ego. Możecie go kojarzyć ze sceny rapowej, ale też z oskarżeń o przemoc. W przeszłości kilka dziewczyn opowiedziało o swoich przeżyciach z raperem, który miał stosować przemoc domową.

Całość jest… zamieszana. Jedna z dziewczyn również miała rzekomo stosować przemoc - sprawa jest bardzo mętna. Ale wiemy z tego tyle, że Kartky od dłuższego czasu ma przypiętą metkę osoby, która stosowała przemoc w związku.

Kartky i druga szansa

I hej: ludzie się zmieniają. Skoro Queen of the Black dostaje od społeczeństwa dziesiątą szansę, to dlaczego Kartky miałby jej nie otrzymać? Zniknął z mediów, odszedł z największej wytwórni - niby miał się zmienić. Spoko. Maciek zawsze podchodzi w ironiczny, sarkastyczny, ale i przemyślany sposób do żartów, a więc i kanału.

bFOwuFfp

Z Dupy od lat jest *tym* kanałem, który czasem idzie bardzo pod prąd, starając się znaleźć konsensus pomiędzy zwaśnionymi stronami konfliktu. To zabrzmiało zbyt mądrze. Wróćmy jednak do głównego pytania:

Dlaczego odcinek 17 z drugiego sezonu ITPITD został usunięty?

Ponieważ już w zapowiedzi odcinka pojawił się Kartky i… żarty z przemocy. Najlepiej to przekazać poprzez obrazek z Twittera:

W internecie zawrzało - i słusznie. Maciek mówił, że z większości rzeczy należy żartować. Żarty z jego ojcem zza grobu, może i są dla niektórych straszne, ale równie dobrze, na swój pokrętny sposób, mogły pomóc komuś, kto niedawno stracił bliską osobę. Tl;dr Maciej robił zawsze świetną robotę, ale tutaj… no nie, przemoc jest kruchym tematem.

bFOwuFfr

Do gry weszły strony na Facebooku, m.in. Beka z Rapsów, które nagłośniły całą sprawę. Kaman, przemoc oraz łączenie jej z osobą oskarżoną o przemoc domową, to bardzo złe połączenie do żartów.

Zapowiedź, post, jak i cały odcinek zniknął z sieci. Maciek przeprosił:

Bardzo przepraszam za ten post - chodziło w nim o to, że wielokrotnie komentowałem jego twórczość i że mi za to odda. Zje*ałem mocno - przyznaję, bo sam widzę, jaki ma to wydźwięk. Dlatego go oczywiście usunąłem. Żarty z przemocy jakiejkolwiek to po prostu ch*jowe żarty.

I wiecie co? Wierzę mu. Na przestrzeni ponad ośmiu lat Z Dupy nie zaliczyło podobnej wpadki. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Tutaj po prostu doszło do ogromnego fakapu i tyle.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Patostreamer na koniu przewodził prorosyjskiemu marszowi w Warszawie