popkultura
Oxford wybrał słowo roku. "Tryb goblina" może dotyczyć ciebie
"Wiadomości" TVP przeszły od Chin do Lewicy w kilka sekund xD

"Wiadomości" TVP przeszły w 5 SEKUND od Chin i dzieciobójstwa do lewicy i aborcji xD

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.02.2022 11:26

Wiadomości TVP znowu robią fikołka na poziomie mistrzowskim. Bo oto z tematu komunistycznych Chin udało się w kilka sekund nawiązać do kontrowersyjnej wypowiedzi działacza Partii Razem. Trzymajcie się, wchodzimy w kolejną gęstość.

"Wiadomości" TVP to swoisty benchmark tego, jak bardzo i daleko można się posunąć w przeskakiwaniu z tematu na temat. Szykujcie się na zestawienie ze sobą komunistycznych Chin z polską lewicą xD

TVP o sytuacji na UJ i "pierożków z płodami"

W materiale z niedzielnego wydania "Wiadomości" twórcom materiału udało się perfekcyjnie przeskoczyć z tematu komunistycznych Chin i polityki jednego dziecka (więcej o tym tutaj) do lewicy i działacza Partii Razem. Oto skrót wieczornego wydania "Wiadomości":

Przez dekady tak zwaną politykę jednego dziecka prowadziły komunistyczne Chiny. Skutkiem były masowe aborcje, a nawet dzieciobójstwa. W temacie ludzkiego życia we wczesnych fazach rozwoju skrajna lewica prezentuje jednak specyficzną wrażliwość. Ten wpis jednego z działaczy Partii Razem, a jednocześnie rzecznika Instytutu psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, wielu uznało za promocję kanibalizmu.

Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków. Co za różnica? - powiedział lektor wręcz zawadiackim głosem.

trwa ładowanie posta...

Oto mogliście podziwiać fikołka na poziomie Cirque du Soleil. Z tematu Chin, gdzie łamane są prawa ludzkie, gdzie brak jest wolności słowa, przechodzimy płynnie do tematu kontrowersyjnego wpisu o aborcji. Wnioski? Lewica to Chiny i są sobie bliscy.

To dokładnie to samo, jakby ten news był poprzedzony wstępem o dokonaniach Mao Zedonga w aspekcie propagandy. Oto jak przywołujemy negatywny obraz czegoś uznawanego ogólnie za złe i przenosimy te emocje na drugi, niepowiązany ze sobą temat.

O co chodzi z tymi płodami?

Rzecznik prasowy Instytutu Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz działacz Partii Razem, Samuel Nowak, miał wyrazić na swoim prywatnym koncie na Twitterze swoje zdanie o płodach oraz aborcji:

Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica?

Nowak został wezwany do złożenia "pilnych wyjaśnień" na UJ.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Skandal,zgłoś
Ten Samuel Nowak ma poglądy podobne do nazistowskich. Oni z ludzi robili mydło itp. podłość i skandal.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Troll" Netfliksa to chrystofobia? Odklejka katolickiego portalu