Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
K-popowi idole BTS ogłosili timeline celebracji 10. rocznicy debiutu zespołu. Jin i J-Hope nie będą mogli wziąć aktywnego udziału w świętowaniu.
BTS zadebiutowali 13 czerwca 2013 r. 10. rocznica tej daty będzie miała słodko-gorzki wydźwięk. Wielu fanów zastanawiało się czy BTS Festa, czyli tradycyjne już świętowanie urodzin grupy, w ogóle się w tym roku odbędzie. Największe gwiazdy K-popu zawiesiły w 2022 r. działalność jako zespół, w związku z tym, że członkowie grupy muszą odbyć obowiązkową w Korei Południowej służbę wojskową.
Członkowie BTS idą do wojska
W wojsku są już Seokjin i Hoseok. Jeśli grupa rzeczywiście planuje powrót w 2025 r., to wkrótce służbę, która trwa w Korei przynajmniej 18 miesięcy, zaczną pozostali członkowie zespołu. Najmłodszy Jungkook zapowiedział niedawno, że zacznie stopniowo obcinać włosy, żeby zaoszczędzić ARMY szoku związanego z nagłą standardową fryzurą wojskową.
Mimo to 30 maja został ogłoszony timeline BTS Festa 2023 r. Na Twitterze grupy pojawiła się plansza podobna do tej, którą znamy z gry Monopoly. Są na niej rozpisane daty od 31 maja do 17 czerwca. Poszczególne pola pokazują kiedy fanki i fani mogą spodziewać się urodzinowego kontentu. Największe emocje i spekulacje budzą oczywiście te ze znakami zapytania.
BTS wypuszczają nowy singiel "Take Two"
Jeden z nich został rozszyfrowany już 31 maja przez wytwórnię grupy. 9 czerwca ukaże się singiel "Take Two". BigHit Music poinformowała, że w jego nagraniu wzięła udział cała siódemka i że tematem utworu jest wdzięczność, którą BTS czują w stosunku do liczącej dziesiątki milionów fanów i fanek ARMY.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos