gaming
Chiny: "Nocny patrol" będzie skanował dzieciom twarze, aby nie pykały w gierki
emotka pogchamp

Umarł Pogchamp, niech żyje… masa Pogchampów

Źródło zdjęć: © unsplash
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.01.2021 11:19

Emotka Pogchamp została usunięta — ale czym ją teraz zastąpić? Twitch wpadł na ciekawy i nietuzinkowy pomysł. Zamiast jednej emotki, dostajemy… masę emotek! O co tutaj chodzi?

bEJjAeqH

Na szczęście Twitch nie próżnuj. Aby zapełnić pustkę po oryginalnym PogChampie, firma zdecydowała się na wprowadzenie czegoś nowego i świeżego.

Od 8 stycznia jest dostępna nowa emotka PogChamp. Tylko jest jeden mały haczyk: co 24 godziny emotikon zmienia swój wygląd. 

Nie zmienia to w żadnym stopniu tego, że za jakiś czas możemy otrzymać pełnoprawnego PogChampa, który zostanie z nami na wieki. Jednak taka 24-godzinna alternatywa może być świetną opcją na aktywizacje społeczności. 

W tym momencie nową twarzą jest streamer REVERSAL, czyli youtuber i streamer znany z m.in. Among Us i Pokemon GO.

Pierwsza osoba, która stała się twarzą tymczasowego Poga była streamerka UmiNoKaiju:

Takie działanie jest prawdopodobnie jedną z najlepszych opcji. Usunięcie jednej z najważniejszych emotek na Twitchu było według wielu kontrowersyjne. Jednak firma postanowiła wyjść z niesamowicie ciekawym rozwiązaniem. Ponadto, jest to świetna opcja, aby promować mniejszych twórców z platformy.

bEJjAeqJ

Macie swoich ulubieńców, którzy mogliby zagościć jako emotikon PogChamp? Sam chciałbym zobaczyć np. Moistcr1tikala. Często jego dość specyficzne reakcje nadawałyby się idealnie na taką emotkę. Kto wie, może w przyszłości to Charlie (czyli Cr1tikal) mógłby stać się permanentną twarzą pogczampika?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
PETA nie chce śmieszkowych walk kogutów w "Far Cry 6". Ale mordowanie ludzi czołgami jest już OK