gaming
Można już zagrać w "Honkai: Star Rail"! Rekordowe zainteresowanie
Streamer Ludwig nadawał na żywo nieprzerwanie przez 31 dni

Streamer Ludwig nadawał nieprzerwanie przez 31 dni 😲

Źródło zdjęć: © YouTube @Ludwig
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.04.2021 09:30

Oto osoba, która podbiła twitchowy rekord Ninji, czyli Ludwig. Streamował on przez 31 dni bez przerwy. Co się tutaj stało?

Jak myślcie, ile można nadawać na żywo? W sensie, w jakim stopniu mógłby pozwolić Wam zdrowy rozsądek: 24, czy nawet może 48 godzin? Co tam, streamer Ludwig (prawdziwe imię: Ludwig Ahgren) przebił wszystkich swoim karkołomnym streamem.

W skrócie wyzwanie polegało ciekawym koncepcie. Każda subskrypcja na kanale Ludwiga oznaczała, że stream będzie trwać o 10 sekund dłużej. Już pewnie wiecie, do czego do zmierza. Streamer zaczął nadawać 14 marca z około 1730 subskrypcjami na kanale. Mało? Tylko się rozkręcamy. A! Każdy sub jest płatny.

Ludwig przez 31 dni zebrał aż 270 tysięcy subskrypcji. Używając bardzo prostej matematyki, możemy wyliczyć, iż 270000 subów = ponad 31 dni streamowania. Jednak nasz bohater zaznaczył na początku, że będzie on nadawał maksymalnie 31 dni. Tylko warto pamiętać o tym, że suby były kupowane przez widzów na przestrzeni ostatniego miesiąca. Dlatego często można było spotkać sytuacje, gdzie do końca streamu pozostała mniej niż minuta. Przykładowo tutaj:

I Bought the WORST Fake Ludwig Merch

Co Ludwig robił na streamie?

Grał, rozmawiał, przeglądał internet i spał. Ogólnie można byłoby powiedzieć, że żył on przez 31 dni na oczach widzów. Po jakimś czasie stał się on najchętniej oglądanym streamerem na platformie Twitch. A to jest ogromne osiągnięcie.

Ludwig CRIES AFTER ENDING SUBATHON AFTER A MONTH!

Kogo rekord pobił Ludwig?

Złotej gwiazdy Twitcha (przez chwilę Mixera) oraz Fortnite, czyli streamera Ninja.

trwa ładowanie posta...

Jego rekord największej ilości subów wynosił 269 154. Dopiero w ostatnich dniach Ludwig przebił ten wyniki. Ciężko będzie przebić Ludwiga w przyszłości. W tym momencie wskaźnik jego aktywnych subów przekroczył 282 tysiące - i dalej rośnie!

trwa ładowanie posta...

Cóż, czy jest to jeden z ciekawszych przypadków naszych czasów? Możliwe. Osoba, która poświęciła cały miesiąc swojego życia na streamowanie, zapisała się złotymi literami w historii Twitcha.

Rekordowy stream mamy za sobą. To może teraz przeczytajcie tekst o specjalnym odcinku rekordowego serialu, czyli Friends!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Błąd krytyczny w PS Plus. "Gra wygaśnie za 15 minut"