Porcelanowy Donald Trump

Uczyń swój biznes wielkim... z porcelanowym Donaldem Trumpem!

Źródło zdjęć: © Tabobao / Tabobao
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.03.2021 10:38

Nikt o to nie prosił, wszyscy tego potrzebowali. Na pewnej chińskiej platformie aukcyjnej można kupić posąg rzeczywistych rozmiarów Donalda Trumpa, który medytuje nad kondycją świata w pozycji lotosu.

Były prezydent USA nie kojarzy się jak oaza spokoju, niemniej pewien rzeźbiarz z Chin inaczej niż wszyscy zinterpretował trudne do przewidzenia zachowanie Donalda Trumpa. Chińczyk wykonał porcelanową rzeźbę byłego gospodarza Białego Domu, która przypomina zastygłego w medytacji Buddę. Kreatywny przedsiębiorca przygotował posąg w dwóch wersjach – większej i mniejszej.

Już za niecałe 600 złotych możecie zostać szczęśliwymi posiadaczami posągu Donalda Trumpa o wysokości 1,6 metra. Jeśli nie macie żadnych oporów przed flexowaniem się na porcelanowym Trumpie, wybierzcie droższą rzeźbę – za ponad 2300 złotych możecie wejść w posiadanie posągu o wysokości 4,6 metra. Nietypową aukcję obejrzyjcie na chińskim e-sklepie Tabobao.

Donald Trump
Donald Trump (Tabobao , Tabobao)

Porcelanowy Trump schodzi jak świeże bułeczki

Z opisu produktu dowiadujemy się, że Trump-Budda zna sekrety buddyzmu lepiej niż ktokolwiek. Dzięki niemu Twoja firma będzie znów wielka. "Global Times" skontaktował się ze sprzedawcą, który powiedział serwisowi, że: – Większość ludzi kupuje to dla żartu.

Podobno kreatywnemu Chińczykowi udało się już sprzedać dziesiątki egzemplarzy spośród 100 łącznie wyprodukowanych posągów Trumpa-Buddy.

"Porcelanowy Trump wygląda na spokojnego"

Portal "Insider" zapytał jednego z kupujących porcelanowego Trumpa, dlaczego zdecydował się na tak nietypową inwestycję. Li Guoqiang odparł, że ma nadzieję, iż rzeźba przyniesie szczęście jego firmie. – Pomyślałem, że posiadanie takiego przedmiotu w biurze jest komiczne. Nie mogę powiedzieć, że jestem fanem Trumpa, ale ten wygląda na spokojnego, prawda? – powiedział kupujący.

Donald Trump
Donald Trump (Tabobao , Tabobao)

Dziwnych rzeczy nigdy dość. Sprawdźcie, kto wyreżyseruje film o niedźwiedziu, który zjadł 30 kg koksu.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0