gaming
"Stray", gra o kotach, przyciąga… KOTY przed ekrany 🐈
Watch Dogs: Legion

Ubisoft aby naprawić grę... opóźnia dodanie trybu multi do Watch Dogs: Legion!

Źródło zdjęć: © Ubisoft / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.11.2020 09:48

Ostatni czas w grach jest niezbyt udany dla Ubisoftu. Szczególnie start nowej generacji, gdzie wszystko poszło odrobinę nie tak dla tej firmy spod szyldu… wiru wodnego? Jednak Ubi poszło po rozum do głowy — raz na jakiś czas trzeba.

bFYECZqX

Seria Watch Dogs nie jest wolna od kontrowersji. Już na samym początku gracze otrzymali w twarz ogromnym graficznym downgradem względem ukazania rozgrywki na E3 2012. Gracze byli bardzo rozczarowani, jednak mogliśmy się tego spodziewać.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie rozgrywki z E3 2012 i trybu ultra z PC. Nawet na najmocniejszej konfiguracji było czuć różnicę:

Was Watch Dogs Graphically Downgraded? E3 2012 vs PC Ultra Comparison

Jednak mamy 2020 rok, Ubisoft znowu ma problemy ze swoimi grami

Nie tylko mowa o Watch Dogs: Legion, ale także o AC: Valhalla. Jednak to na Patrzących Psach™ Ubisoft chce przeprowadzić najnowszą operację. W sensie, duże zmiany. 

Tryb multiplayer miał być dodany do gry 3 grudnia. Jednak to się nie stanie, ponieważ tryb multi został odłożony na „Wczesny 2021 rok”. Dlaczego?

bFYECZqZ

Jak można przeczytać na stronie Ubisoftu, twórcy wiedzą o problemach związanych z grą. Dużo graczy doświadcza problemów technicznych, niektórym znikają zapisy, a jeszcze innym gra nie chce się uruchomić w wersji na next-geny. 

Nadchodzące zmiany w aktualizacji 2.20, która zawita na nasze dyski jeszcze w tym tygodniu, będzie zawierać poprawki stabilności na konsolach, oraz na PC manualny zapis gry (wow). A w przyszłym miesiącu czekają na nas dodatkowe poprawki, ulepszenia, nowe funkcje, usprawnienia stabilności i optymalizacja gry na PC.

bFYECZrb

Optymalizacja Watch Dogs: Legion leży na komputerach osobistych. Niektóre mocne konfiguracje mają problem, aby osiągnąć magiczny limit 60 fpsów.

Watch Dogs Legion's TERRIBLE PC Performance

Zapowiada się że #Watchdogsuczy i Ubi chce naprawić jak najszybciej swoją grę. Cóż, czekamy na efekty, bo sama gra jest… niezła. Więcej w recenzji?

Kupiliście Watch Dogs: Legion?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Netflix. Gry mobilne platformy to porażka. Statystyki dają do myślenia