seriale
"The Peripheral". Serial science fiction od Amazona o Londynie w 2099 roku. Warto?
Giń, 2020!

Twórcy "Czarnego lustra" udostępnili pełen zwiastun "Giń, 2020!"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.12.2020 09:38

Chcielibyście zapomnieć o tym, co wydarzyło się w minionym roku? Twórcy "Czarnego lustra" na pewno Wam na to nie pozwolą. Na Netflixie pojawił się pełen zwiastun "Giń, 2020!". Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji od Netflixa?

bGxuwmkz

Na stronie tytułowej "Giń, 2020!" na Netflixie znajduje się opis zbliżającego się filmu. Czytamy, że produkcja to "Komediowy rzut oka na rok, który wszyscy chcemy jak najszybciej pożegnać, w wykonaniu najgorzej poinformowanych komentatorów na świecie. Dzieło twórców "Czarnego lustra".

Film jest zaklasyfikowany do gatunku komedii politycznej. W rolach głównych wystąpią Samuel L. Jackson, Hugh Grant i Lisa Kudrow.

Death to 2020 | Official Trailer | Netflix

Czego możemy się spodziewać po "Giń, 2020!"?

W zwiastunie "Giń, 2020!" widzimy, że historyczne wydarzenia, jakie rozegrały się 2020 roku, przeplatają się z komentarzem fikcyjnych ekspertów. Zwiastun ma raczej humorystyczny charakter – brakuje w nim patetycznych, złowrogich tonów, jakimi wyróżniały się cztery sezony "Czarnego lustra".

bGxuwmkB

Wydaje się, że twórcy "Czarnego Lustra" – Charlie Brooker i Annabel Jones – wybrali prawidłowy kierunek artystyczny, rezygnując z kolejnej odsłony historii pt. "Jak technologia rujnuje nasze życie". Po tym, co wydarzyło się w 2020 roku, naprawdę trudno byłoby zaskoczyć czymś widownię.

Biorąc pod uwagę to, co zobaczyłem w udostępnionym dzisiaj zwiastunie, mam nadzieję, że będę się dobrze bawił 27 grudnia, kiedy nastąpi premiera "Giń, 2020!".

Skoro jesteśmy w temacie nowości od Netflixa – jakie oceniacie #Witchmas, prezent dla fanów serialowego "Wiedźmina"?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Netflix w grudniu pełen premier. Co warto zobaczyć?