Henry Cavill jako Geralt w serialu "Wiedźmin"

Netflix ma prezent dla fanów "Wiedźmina". #Witchmas to coś, czego wszyscy potrzebowali

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Bańkowska Aneta,
20.12.2020 18:45

Na nowy sezon "Wiedźmina" trzeba będzie jeszcze poczekać, więc Netflix postanowił udobruchać trochę niecierpliwych fanów. W ramach świątecznej akcji #Witchmas każdy może przypomnieć sobie, za co kocha serial.

Netflix udostępnił już fanom specjalny bożonarodzeniowy filmik, do sieci trafiła też sesja zdjęciowa z Jaskrem (Joey Batey), która pokazuje, jak przyjaciel Geralta będzie wyglądał w nadchodzącym sezonie. Kolejnym prezentem jest wideo z wpadkami z planu - a taki content zawsze cieszy się dużym powodzeniem.

Kompilacja nie do końca udanych scen trwa niewiele ponad minutę, ale dzięki niej możemy zobaczyć - i usłyszeć! - jak Henry Cavill narzeka, że "czuje się jak naoliwiona świnia". Dla wszystkich, którzy kochają jego głos, to zawsze coś, prawda?

trwa ładowanie posta...

Problemy na planie 2. sezonu "Wiedźmina"

Kolejna odsłona przygód Białego Wilka jest zapowiedziana na 2021 rok. Ekipa pracująca nad serialem mierzy się jednak z licznymi przeszkodami. Najpierw kręcenie zdjęć trzeba było przerwać z powodu przypadków zakażenia koronawirusem, później świat obiegła wiadomość, że Henry Cavill został ranny podczas nagrywania scen walki.

Miejmy nadzieję, że to już koniec utrudnień, a premiera nie zostanie przesunięta na kolejny rok. Zwłaszcza że zdjęcia z planu drugiego sezonu prezentują się co najmniej obiecująco. Sama fabuła ma być też - jak obiecała w wywiadzie dla GamesRadar Lauren Hissrich, producentka wykonawcza serialu - "bardziej skoncentrowana".

Na razie nie wiadomo, co dokładnie miała na myśli, ale jedno jest pewne: taką zapowiedzią zaostrzyła tylko apetyty fanów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0