popkultura
Jenna Ortega przesadziła? Fani przyłapali ją na nieodpowiednim zachowaniu
TV - nowa piosenka Billie Eilish

"TV" to nowa piosenka Billie Eilish! Artystka zagrała ją na koncercie

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.06.2022 18:30

Billie Eilish zaskoczyła fanów, którzy przybyli na jej koncert w Manchesterze. Artystka zagrała przedpremierowo nową piosenkę zatytułowaną "TV". Do sieci trafiły dobrej jakości nagrania z występu.

Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy nic nowego od Billie Eilish. Jej ostatni album Happier Than Ever ukazał się 30 lipca 2021 roku (w Polsce okrył się platyną). Artystka wyruszyła w trasę koncertową po całym świecie. Na początku czerwca Billie odwiedziła Wielką Brytanię. 7 czerwca zagrała na AO Arena w Manchesterze, gdzie wykonała przedpremierowo nową piosenkę.

- Nie graliśmy na żywo żadnego nowego utworu od 2017 czy 2018 roku - powiedziała Billie Eilish do publiczności na AO Arena. Artystce podczas występu towarzyszył jej brat Finneas z gitarą akustyczną. - Napisaliśmy pewien kawałek i po prostu chcemy się z nim wami podzielić.

"TV" to nowa piosenka Billie Eilish

TV jest utrzymane w melancholijnym stylu, charakterystycznym dla Billie Eilish. Fanom udało się zarejestrować występ w dość dobrej jakości. W tekście słyszymy: Jaki jest sens wszystkiego / Wszystkich moich przyjaciół znów brakuje / Tak się dzieje, kiedy się zakochujesz. W pewnym momencie do śpiewu artystki dołącza jej brat Finneas.

TV (New Song) - Billie Eilish - Manchester 07/06/22

Billi Eilish odniosła się do rozprawy Johnny'ego Deppa z Amber Heard

W pewnym momencie artystka nawiązuje do aktualnych wydarzeń, które emocjonują opinię publiczną w Ameryce i w Europie. Internet oszalał, oglądając gwiazdy filmowe na rozprawie / Podczas gdy obalają Roe v. Wade.

W powyższej zwrotce Billie Eilish krytykuje fakt, że procesu Johnny'ego Deppa z Amber Heard wywołuje tak ogromne zamieszanie, podczas gdy w USA są istotniejsze problemy - ryzyko utraty dostępu do aborcji.

Ciekawe, czy Billie Eilish zdecyduje się wypuścić TV jako singiel. Kto wie, może pracuje już nad materiałem na nową płytę?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Taylor Swift ogłasza światową trasę. "The Eras Tour" zawita do Polski?