popkultura
Mata i nowa piosenka "Jestem poje*any" (?). Przedpremierowy fragment
TV - nowa piosenka Billie Eilish

"TV" to nowa piosenka Billie Eilish! Artystka zagrała ją na koncercie

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.06.2022 16:30

Billie Eilish zaskoczyła fanów, którzy przybyli na jej koncert w Manchesterze. Artystka zagrała przedpremierowo nową piosenkę zatytułowaną "TV". Do sieci trafiły dobrej jakości nagrania z występu.

bFYGnqBf

Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy nic nowego od Billie Eilish. Jej ostatni album Happier Than Ever ukazał się 30 lipca 2021 roku (w Polsce okrył się platyną). Artystka wyruszyła w trasę koncertową po całym świecie. Na początku czerwca Billie odwiedziła Wielką Brytanię. 7 czerwca zagrała na AO Arena w Manchesterze, gdzie wykonała przedpremierowo nową piosenkę.

- Nie graliśmy na żywo żadnego nowego utworu od 2017 czy 2018 roku - powiedziała Billie Eilish do publiczności na AO Arena. Artystce podczas występu towarzyszył jej brat Finneas z gitarą akustyczną. - Napisaliśmy pewien kawałek i po prostu chcemy się z nim wami podzielić.

"TV" to nowa piosenka Billie Eilish

TV jest utrzymane w melancholijnym stylu, charakterystycznym dla Billie Eilish. Fanom udało się zarejestrować występ w dość dobrej jakości. W tekście słyszymy: Jaki jest sens wszystkiego / Wszystkich moich przyjaciół znów brakuje / Tak się dzieje, kiedy się zakochujesz. W pewnym momencie do śpiewu artystki dołącza jej brat Finneas.

TV (New Song) - Billie Eilish - Manchester 07/06/22

Billi Eilish odniosła się do rozprawy Johnny'ego Deppa z Amber Heard

W pewnym momencie artystka nawiązuje do aktualnych wydarzeń, które emocjonują opinię publiczną w Ameryce i w Europie. Internet oszalał, oglądając gwiazdy filmowe na rozprawie / Podczas gdy obalają Roe v. Wade.

bFYGnqBh

W powyższej zwrotce Billie Eilish krytykuje fakt, że procesu Johnny'ego Deppa z Amber Heard wywołuje tak ogromne zamieszanie, podczas gdy w USA są istotniejsze problemy - ryzyko utraty dostępu do aborcji.

Ciekawe, czy Billie Eilish zdecyduje się wypuścić TV jako singiel. Kto wie, może pracuje już nad materiałem na nową płytę?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Netflix: "Zróbmy zemstę", czyli nowa "teen drama" z Mayą Hawke