Tom Holland

Tom Holland zmaga się z powojenną traumą w zwiastunie "Cherry"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.01.2021 12:31

Seks, wojna, narkotyki, rozboje, a w centrum tego wszystkiego Tom Holland. Prawda, że nowy film od braci Russo zapowiada się wspaniale? Oto, co wiemy na temat "Cherry".

14 stycznia pojawił się zwiastun "Cherry", nowej produkcji od braci Russo (odpowiedzialnych za reżyserię m.in. "Avengers: Koniec gry", "Avengers: Wojna bez granic" czy "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"). Światowa premiera filmu nastąpi 26 lutego, a subskrybenci Apple TV+ będą mogli go obejrzeć kilka tygodni później, 12 marca 2021 roku.

W epickiej odysei o romansie, wojnie, narkomanii i przestępczości młody człowiek (Tom Holland) stara się odnaleźć własne miejsce na świecie – głosi opis filmu na stronie dystrybutora. Poniżej udostępniamy zwiastun nadchodzącej produkcji i post braci Russo na Twitterze, który piszą, iż "Cherry" jest "najbardziej osobistym filmem w ich karierze".

Cherry — Official Trailer | Apple TV+

trwa ładowanie posta...

Film "Cherry" jest adaptacją książki

Nowy film z Tomem Hollandem w roli głównej jest oparty na powieści "Cherry" z 2018 roku. Fabuła książki opowiada o weteranie wojny w Iraku, który zmaga się z narkomanią i napada na banki. Powieść została napisana na maszynie do pisania przez... skazanego za rozboje przestępcę podczas jego odsiadki w więzieniu federalnym w Kentucky w USA.

W 2021 roku czeka nas wiele fantastycznych premier filmowych. Jeśli chcecie wiedzieć, na jakie kinowego produkcje warto zwrócić uwagę, sprawdźcie nasz artykuł.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0