muzyka
Mata i nowy singiel pt. "Młody Paderewski". Będzie hit? [KLIP]
TikTok musical

TikTok na Brodwayu i w twoim domu. O czym opowiada pierwszy musical z TikToka?

Źródło zdjęć: © Canva, TikTok, danieljmertzlufft
Anna RusakAnna Rusak,07.04.2022 15:15

TikTok zainwestował w prawdziwy musical, który z desek na Broadwayu trafi też do naszych domów. O czym opowie "For you, Page"? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć musical z TikToka?

Wyobrażacie sobie TikToka bez muzyki? Przecież to jedna z najważniejszych części całego serwisu. Teraz będziecie jej mogli doświadczyć w zupełnie inny sposób. Platforma pracuje nad własnym musicalem.

"For you, Paige" ma trafić na deski Broadwayu, ale spokojnie, jak informuje "Variety", wszyscy będziecie go mogli zobaczyć za pośrednictwem aplikacji. Premiera już w tym miesiącu!

Musical na TikToku

"For you, Paige" jest tworzone przez Daniela Mertzluffta, którego możecie kojarzyć z dość znanego "Ratatouille: The TikTok Musical". Filmik pojawił się w styczniu 2021 roku i bardzo szybko zyskał na popularności - opierał się na piosence "Remy the Ratatouille" Emily Jacobson.

Ratatouille: The TikTok Musical

Teraz Daniel Mertzlufft pracuje nad nowym projektem. "For you, Paige" inspirowane jest prawdziwymi twórcami z TikToka i  - jak można się domyślić - znajdziecie na nim utwory wykonywane przez osoby zaangażowane w tworzenie filmików na platformie.

Fabuła musicalu koncentruje się na Londonie. Chłopak ma wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką pracować nad piosenką na TikToka, inspirowaną jej ulubioną serią książek. Oczywiście utwór staje się wirusowy, a London trochę zapomina o swojej przyjaciółce.

trwa ładowanie posta...

Gdzie można zobaczyć musical TikTok?

Cały proces powstawania musicalu możecie śledzić na profilu Mertzluffta. "For you, Paige" ma być transmitowane na żywo na oficjalnym koncie TikTok prosto z teatru na Broadwayu 14 kwietnia o godzinie 19.00.

Oczywiście nie możecie przegapić tego wydarzenia! W każdym razie dobrze, że platforma inwestuje też w takie artystyczne projekty, które pomagają rozwijać się jej twórcom. W końcu lepsze to, niż jakiś szkodliwy trend, prawda?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Taylor Swift w "Lavender Haze". Zakochana w transpłciowym modelu