jussee cosmetics

Test kosmetyków Julii Wieniawy! Jak sprawdziły się nowe markery Double Trouble?

Źródło zdjęć: © Jussee Cosmetics
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,15.04.2021 09:00

Markery do ust Double Trouble - jak myślicie, hit czy kit? Zobaczcie, jak nam się sprawdziły!

Double Trouble to najnowszy produkt od Jusee Cosmetics, marki kosmetycznej Julii Wieniawy. Posiada dwie końcówki - jedną zawierającą marker do ust oraz drugą z balsamem.

Jusee Cosmetics postanowiło przedpremierowo podzielić się z nami swoim nowym produktem, dlatego teraz przychodzimy do Was z naszymi wrażeniami po kilku dniach testów.

Double Trouble - marker

Kolor jest naprawdę intensywny. Co prawda może nie zobaczmy tego już po nałożeniu pierwszej warstwy, ale za trzecią już tak. Aplikacja jest szybka i precyzyjna, a kolor rzeczywiście utrzymuje się na długi czas (w moim przypadku było to około 5 godzin, produkt nie odbijał się na szklankach, kubkach ani na maseczce - to ostatnie uważam za duży plus w czasach pandemii). Na początku martwiłam się, iż, pomimo zawartości soku z liści aloesu, marker okaże się wysuszający dla moich ust - trochę tak było, ale jest duża szansa, że to dlatego, iż moje usta są absolutnie uzależnionie od balsamów i pomadek nawilżających. No i wtedy właśnie wkraczała do akcji końcówka nawilżająca markera Double Trouble - muszę przyznać, że połączenie tych dwóch produktów to sprytny pomysł.

Vibez redakcja
Vibez redakcja (Vibez redakcja)

Markery Jusee Cosmetics dostępne są w w trzech kolorach - porzeczkowym Warsaw Dream, czerwonym Glass of Wine oraz brzoskwiniowym Fancy Shmancy. Na zdjęciach różnica pomiędzy Glass of Wine, a Warsaw Dream jest mało widoczna, jednak w rzeczywistości widać, iż Warsaw Dream wpada w zdecydowanie ciemniejszy, fioletowy ton.

Double Trouble - balsam

Podczas gdy w opakowaniu balsamy wydają się mieć kolor, na ustach są jednak bezbarwne. Używałam ich zarówno w pojedynkę, jak i na wierzch markera (w tym przypadku sprawdzały się świetnie - nawilżały usta a przy tym nie zmazywały wcześniej nałożonego produktu - kolor pozostawał nienaruszony). A nawilżenie? U mnie trzymało się przez około 3 godziny.

Jusee Cosmetics
Jusee Cosmetics (Jussee Cosmetics)

Skład produktu jest zdecydowanie na plus - w 97% składa się z substancji pochodzenia naturalnego w tym z wosku Caruba, wosku Candelilla, oleju rycynowego, oleju konopnego oraz masła shea. Produkt ma posiadać również składnik MAXI-LIP™, którego zadaniem jest powiększenie ust i wygładzenie obecnych na nich zmarszczek. Nie zauważyłam takich efektów, jednak według badań Jusee Cosmetics, zmiany zaobserwowano po 30 dniach stosowania produktu - ja używałam go przez tydzień.

Cechą Double Trouble, która zdecydowanie wydaje mi się być ich dużą zaletą jest to, iż są one całkowicie wegańskie. Jusee Cosmetics posiada certyfikat Leaping Bunny, a wszystkie jej produkty posiadają także oznaczenie V-Label (znak jakości dla wegańskich i wegetariańskich produktów). Mamy więc pewność, iż podczas tworzenia kosmetyków nie ucierpiało żadne zwierzę.

Podsumowanie? Po produkt Double Trouble będę jeszcze niejednokrotnie sięgać.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1