gry
MacBook Pro M1 2020 dla studenta, czyli kiedy sprzęt za "miliony monet" ma sens
Razer maska

TAKĄ maskę gracze chcieliby nosić: ma RGB i jest od Razera

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.01.2021 14:00

Ktoś jest już znudzony noszeniem swojej starej i oklepanej maski? Kurczaki, Razer przygotował koncept czegoś, co wygląda odlotowo. Chcielibyście mieć RGB na twarzy?

bDACdiOb

Dla osób, które nie wiedzą, dlaczego obecnie jest tyle newsów związanych z technologią: obecnie trwają targi CES. Jednak wiadomo, pandemia pokrzyżowała plany niektórych wydawców, przez co wszystkie informacje prawie zawsze dostępne są od razu na stronach internetowych producentów.

Razer pokazał koncept czegoś, co bardzo przyciąga wzrok. Wręcz jest to jedna z najciekawszych rzeczy pokazanych wczoraj. Oto Project Hazel:

Project Hazel | World's Smartest Mask

Oto „najmądrzejsza” maska na świecie. A raczej ciekawie wyglądający prototyp czegoś, co może w niedalekiej przyszłości może zagościć w internetowych sklepach. 

Razer na swojej stronie chwali się masą rzeczy, ale najważniejsze ficzery to:

  • Wysoka skuteczność filtracji bakteryjnej, 
  • aktywna fitrowana wentylacja, 
  • oraz specjalna obudowa z fukcjną automatycznej sterylizacji.
bDACdiOd

Brzmi to ciekawie. Ale Razer to Razer, więc Project Hazel posiada naturalnie wbudowane podświetlenie z RGB i możliwością wzmocnienia swojego głosu. Więcej o tej masce możecie przeczytać na stronie projektu.

Razer maska
Razer maska (Materiały prasowe)

Jednak patrząc na to, że obostrzenie związane z noszeniem masek może pozostać z nami przez najbliższy czas… kurczę, który gracz nie chciałby mieć takiej maski? Jeżeli Razer pośpieszy się i wyda Project Hazel w produkcyjnej formie, cóż, to może być hit. Jednak czas pokaże, czy firma zdecyduje się na wydanie takiego produktu.

bDACdiOf

Nosilibyście taką zaawansowaną maskę, którą trzeba codziennie w nocy ładować? 

Komentarze (0)
arrow
Gry w cenie pizzy (ale nie mrożonej!) na PS4 i PS5. Ostatnie chwile, żeby skorzystać z promocji