popkultura
Gwiazda "The Last of Us" nie dostała roli przez wygląd. Fani są oburzeni
Stranger Things: Sezon 4, fabuła wyciekła przez Monopoly.

Stranger Things: Sezon 4, fabuła wyciekła przez Monopoly. Uważajcie na spoilery

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.05.2022 12:45

Stranger Things: Sezon 4 zaraz wyjdzie. Ten wyczekiwany serial zakończy się już za kilkanaście dni. Tylko problem jest taki, że spora część fabuły mogła wyciec przez grę Monopoly ze Stranger Things. Uważajcie na spoiley - ale i na długaśny czas odcinków ostatniego sezonu.

Uwaga, tekst zawiera, które mogą wam potencjalnie zepsuć seans czwartego sezonu "Stranger Things". Jeżeli boicie się o to - przestańcie czytać ten tekst. Nie ma sensu się denerwować i niszczyć niespodziankę.

Jeżeli przespaliście kilka ostatnich miesięcy pod kamieniem: tak, Stranger Things zakończy się na czwartym sezonie. Już 27 maja poznamy koniec przygód naszej zgrai bohaterów. Jest tylko jeden, drobny problem z pewnym wyciekiem.

Wyciekły elementy fabuły Stranger Things: Sezon 4

Jak pewnie wiecie, twórcy zarabiają sporo na rzeczach związanych z serialami. Koszulki, figurki, kalendarze czy inne pierdoły - wszystko to przynosi dodatkową kasę. Jak łatwo ogarnąć np. wycieki z planu filmowego, tak trudniej to zrobić przy masowej produkcji np. gry planszowej.

I dzisiaj o tym. Tak, na 99% doszło do poważnego wycieku związanego z grą planszową Monopoly z motywem ST. Dokładniej, na reddicie zostały opublikowane karty z gry. Niestety, ujawniają one pewne momenty z fabuły ostatniego sezonu.

Użytkownik forum miał kupić grę w "jednym z większych amerykańskich sklepów". Nic nie zostało skradzione czy "wycieknięte" bez wiedzy firmy. Ktoś się pomylił i wystawił za wcześnie kilka sztuk.

Jak podaje Hollywood Reporter, twórcy serialu są wściekli. Bracia Duffer, z którymi, jak twierdzą źródła, nie konsultowano się w sprawie gry. Matt i Ross Dufferowie od dawna cenią sobie brak wycieków fabuły i podobno "bardzo się wkurzyli" z powodu tej wpadki.

Jeżeli bardzo wam zależy do poznania kawałków fabuły ST przed wszystkimi, na końcu tekstu pojawi się link do albumu z wyciekiem. Robicie to na własną odpowiedzialność.

Nowe odcinki Stranger Things będą rekordowo długie

Z innych informacji, dowiedzieliśmy się, że nadchodzące odcinki Stranger Things będą bardzo długie. Jak bardzo? Ano, szykujcie się na seans w stylu "Avengers: Endgame", tylko że kilkukrotnie dłuższy.

Z wywiadu z m.in. portalem IGN wynika, że pomimo mniejszej ilości odcinków od 3. sezonu, czwarty będzie "prawie dwukrotnie dłuższy".

W czasie, gdy kręciliśmy Sezon 4, wypuściłem dwa filmy. Mamy kilka odcinków, które są dłuższe niż Free Guy i The Adam Project - powiedział reżyser, Shawn Levy.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że odcinki 7 i 9 będą "długimi filmami" z czasem trwania powyżej dwóch godzin. Mhm, odcinek dłuższy od przeciętnej polskiej komedii.

Link do albumu z wyciekiem: https://imgur.com/a/bnuhgV5

Źródło: IGN, Hollywood Reporter, The Wrap

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Florence Pugh debiutuje dwoma utworami na Spotify. Będzie album?