Pozostał tydzień do zaprzestania liczenia piosenek przez Spotify

Spotify: zbliża się koniec zliczania piosenek. Wrapped nadchodzi

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
25.10.2023 12:30

Fani muzyki zacierają ręce - wielkimi krokami zbliża się Spotify Wrapped. Pozostało niewiele czasu, żeby dodać ulubione utwory do corocznego podsumowania.

Nadchodzi czas kochany i nienawidzony zarazem. Mowa o Spotify Wrapped: media społecznościowe wielu ludzi znowu zaleje fala podsumowań, liczb i chwalenia się rekordami. Kto słuchał muzyki najczęściej? Kto odkrył 300 nowych zespołów? Już pod koniec listopada wszystko będzie jasne.

Spotify wrapped: ostatni moment na zmianę statystyk

Choć oficjalnie nikt nie podał daty zakończenia zbierania danych do Spotify Wrapped, w kuluarach mówi się, że kończy się wraz z ostatnim dniem października. Oznacza to, że fani chcąc okazać sympatię wybranemu artyście, mają tydzień na streamowanie jego muzyki.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Na stronie internetowej Spotify rozpoczęło się przygotowania do Wrapped dla artystów. Muzycy, którzy chcą skorzystać z popularności corocznych podsumowań, mają kilka możliwości: mogą m.in. nagrać krótki filmik, w którym dziękują fanom za liczbę wyświetleń.

Spotify Wrapped 2023: kiedy będzie można sprawdzić wyniki?

Spotify nigdy nie podaje daty Wrapped. Zazwyczaj podsumowanie jest udostępniane pod koniec listopada bądź na początku grudnia. Nagrania od artystów zbierane są do 15 listopada. Komentatorzy zakładają, że coroczne podsumowanie może pojawić się 30 listopada, jednak należy założyć kilkudniowy margines błędu. Jedno jest pewne: Spotify Wrapped jest nie do przeoczenia: od razu po dodaniu opcji sprawdzenia wyników media społecznościowe zalewa fala zrzutów ekranu chwalących się wynikiem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2