popkultura
"Rick i Morty". Zwiastun 6. sezonu trafił do sieci. Zapowiada się grubo!
Sims 4

Śluby par osób LGBTQ+ możliwe nawet w Polsce. Wszystko dzięki ślubnemu dodatkowi The Sims 4

Źródło zdjęć: © ea, Sims 4, canva
Anna RusakAnna Rusak,10.02.2022 15:30

The Sims 4 można teraz rozbudować o całe ślubne uniwersum, które w ogóle nie pomija par LGBTQ+. Jeśli marzyliście o tym, by zaplanować wieczór panieński i zamiast w sukni pójść do ołtarza w spodniach, to teraz będziecie mogli spełnić wszystkie te fantazje.

bFZZgaIz

Kochacie grać w The Sims, a do tego uwielbiacie śluby? To najnowsze rozszerzenie The Sims 4 jest dla was. Najważniejsze jest jednak w tym wszystkim to, że twórcy gry nie pominęli w swoim ślubnym dodatku osób LGBTQ+!

Najlepiej świadczy o tym chyba zwiastun pakietu "My Wedding Stories". Możemy w nim zobaczyć inkluzywną historię dwóch zakochanych przyjaciółek.

The Sims 4 i ślub par LGBTQ+

W filmiku promującym pakiet, który polecam obejrzeć do końca, możemy poznać historię Dom i Cam. Nie jest to jakiś tam pierwszy lepszy zwiastun, a prawdziwa mini opowieść. Zdradzę wam tylko, że jedna z dziewczyn porzuca swojego narzeczonego właściwe przed ołtarzem, a wszystko odbywa się w rytm piosenki Etty James "At Last".

The Sims 4 My Wedding Stories: Official Reveal Trailer

Całą tę historię będziecie mogli odtworzyć u siebie. Nowy pakiet jest stworzony właśnie do tworzenia jak najbardziej rozbudowanych ślubnych opowieści. Możecie zaprojektować nie tylko salę, ale i np. wieczór kawalerski. Testowanie ciast, kolacje zaręczynowe, pierwsze tańce - właśnie to wszystko czeka na was w najnowszym dodatku.

bFZZgaIB

Oprócz wesela młoda para może zaplanować imprezę zaręczynową, wieczór kawalerski i panieński oraz kolację próbną wedle własnych upodobań, dostosowując takie aspekty, jak toasty, przemowy, jedzenie, prezenty, taniec oraz wybierając Sima z orszaku ślubnego.

- ea.com

Dodajmy jeszcze, że Simsy 4 porzuca wszelkie konwenanse. Jeśli chcielibyście wziąć ślub np. w spodniach, to najnowszy dodatek spełni i to marzenie. Właściwie w tym wypadku nie ma rzeczy niemożliwych. Twórcy otworzyli się na wszelkie tradycje i fantazje.

bFZZgaID


Podczas wesela możesz rzucić bukietem, pokroić tort wraz ze swoją drugą połówką, a nawet zatańczyć pierwszego poślubnego wolnego i zaprezentować wyćwiczone piruety. Zróbcie teraz miejsce, gołąbki - reszta gości też chce wejść na parkiet i trochę popląsać! To elektryzujące!

- ea.com

Kiedy można zainstalować ślubny dodatek do The Sims 4?

Ślubny pakiet ma zostać wydany 17 lutego i można go będzie zgarnąć na wielu platformach. Jeśli więc chcielibyście zorganizować w Polsce ślub pary LGBTQ+, to chociaż w wirtualnym świecie będzie to możliwe.

bFZZgaIJ

Ważna sprawa - z pakietu została wykluczona Rosja, bo twórcom zależy na trzymaniu się wartości wyznawanych przez firmę. Biorąc pod uwagę to, jak prawa osób LGBTQ+ są ograniczane w tym kraju, zdecydowali się na nieudostępnianie w nim ślubnego dodatku.

Możliwość opowiadania historii - dowolnych historii - stanowi rdzeń tego, co robimy w The Sims. Rezygnacja z historii Cam i Dom oznaczałaby dla nas sprzeniewierzenie się wartościom, które wyznajemy. Wierzymy w wolność bycia sobą, kochania, kogo się kocha, i opowiadania historii, które chce się opowiadać.

- ea.com

Źródło: ea.com, pinknews.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]