Sandy z SpongeBoba otrzyma własny serial!

Sandy ze „SpongeBoba Kanciastoportego” otrzyma własny film 🐿️

Źródło zdjęć: © Nick / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.05.2021 15:30

Kto nie wita z otwartymi ramionami dobrego newsa na koniec dnia? Jedna z najlepszych postaci drugoplanowych ze SpongeBoba otrzyma własny film!

Czy mamy na sali fanów SpongeBoba? Ten uroczy kanciak podbił (i nadal podbija!) serca wielu młodych widzów. Każdy, kto wychowywał się na początku nowego wieku, musiał chociaż raz ujrzeć przygody SpongeBoba, Patryka czy Skalmara. Czy tworzone byłoby tyle memów, jakby gąbczasty przyjaciel nie miał dużego grona widzów?

Oryginalnie SpongeBob był postacią serialową — i nią pozostał, ponieważ powstało już ponad 260 odcinków animacji z nim. Jego sukces to nie tylko seriale. Od 1999 zobaczyliśmy kilka filmów, gdzie ostatni wyszedł w 2020 roku (wystąpił w nim nawet Keanu Reeves). Kurczaki, nawet gry wideo były całkiem niezłe.

A nowych projektów tylko przybywa

Zaraz wrócimy do naszej ulubionej wiewiórki mieszkającej pod wodą. Najpierw dwie nowe zapowiedzi. Ostatnio trochę się porobiło w uniwersum SpongeBoba:

  • Wydany został prequel, „Kamp Karol”.
  • Zapowiedziany został spin-off z Patrykiem, „The Patrick Star Show”.

Pierwszy opowiada o pobycie, kiedy trójka bohaterów (SpongeBob, Patryk i Sandy) mieli po 10 lat. Wracając do naszego głównego tematu:

Sandy Cheeks otrzyma własny film!

Najważniejsze: jak będzie wyglądał film? Pomyślcie o ostatnim filmie „Tom & Jerry”, ergo animowana postać Sandy w prawdziwym otoczeniu. Portal Collider dowiedział się, że za reżyserkę odpowiada Liza Johnson. A scenariusz? Oto nie musicie się martwić: osoba, która była odpowiedzialna za wiele odcinków oryginalnego serialu, czyli Kaz. Ha! Jest też druga osoba: Tom J. Stern, który zajmował się specjalnym odcinkiem “SpongeBob Appreciation Day”.

Według pogłosek, film jest przygotowywany jedynie na platformy streamingowe.

Nie wiemy jeszcze nic o fabule, jednak patrząc na poprzednie filmy z SpongeBobem, nie trzeba się martwić o odejście od stylu materiału źródłowego. A może powinniśmy oczekiwać, że przygody Sandy będą ogromną zmianą? O wszystkim powinniśmy się dowiedzieć w najbliższych miesiącach!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1