ludzie
James Charles podpadł YouTube'owi – został zdemonetyzowany
Matthew Perry

Matthew Perry, gwiazda "Przyjaciół", zaręczył się! Kim jest jego wybranka?

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.11.2020 09:38

W życiu 51-letniego gwiazdora zaszły wielkie zmiany. Matthew Perry, ikona serialu "Przyjaciele", zaręczył się z młodszą o 22 lata Molly Hurwitz.

bDUuEKBL

Uwielbiamy przekazywać Wam takie informacje. Matthew Perry, aktor znany z roli Chandlera w kultowym serialu "Przyjaciele", zaręczył się! O swojej wybrance opowiedział na łamach magazynu People, nazywając ją "najlepszą kobietą na planecie". Prawda, że to jeden z najwspanialszych newsów tego roku? Kobietą, która powiedziała Perry'emu "tak", jest Molly Hurwitz, 29-letnia menedżerka literacka.

Relacja rozwijała się już od dłuższego czasu. W listopadzie zeszłego roku Perry i Hurwitz zostali przyłapani przez paparazzi, jak spędzają wieczór w jednej z restauracji w Hollywood. Para spędziła wspólnie święta w 2019 roku w apartamencie aktora w Los Angeles. W tym czasie Hurtwiz udostępniła zdjęcie na Instagramie, przedstawiające ją i Perry’ego, dodając do posta komentarz, że Matthew jest jej chłopakiem.

Matthew Perry ustatkował się w wieku 51 lat

Serwisy plotkarskie donosiły, że para mogła rozstać się na początku 2020 roku, co nigdy nie znalazło wiarygodnego potwierdzenia. Całe szczęście, bo według nas Matthew Perry i Molly Hurwitz tworzą idealną parę. Dla aktora znanego z serialu "Przyjaciele" będzie to pierwsze małżeństwo w życiu. Wcześniej był w związkach m.in. z Neve Campbell, Heather Graham, Maeve Quinlan i z Lizzy Caplan.

Lubicie czytać ploteczki o gwiazdach Hollywood? Sprawdźcie, jak ostatnio radzi sobie Johnny Depp (spoiler: ma pecha).

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Skąd pochodzi teoria o satanistycznej Lady Gadze? Nie od Edyty Górniak