seriale
Cenzura w "The Last of Us" od HBO. Widzowie nie zobaczyli ważnej sceny. Której?
Black Mirror

"Black Mirror" - jest pierwsza zapowiedź nowego odcinka!

Źródło zdjęć: © Pixabay
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.12.2020 11:27

Oczekiwania na 6. sezon kultowego serialu Netflixa powoli dobiegają końca. Właśnie ukazał się teaser zapowiadający nowy odcinek "Black Mirror". Jest intrygująco!

Teaserem nadchodzącego odcinka "Black Mirror" podzielił się Charlie Brooker – twórca hitowego show Netflixa. Brooker udostępnił zapowiedź odcinka na swoim koncie na Twitterze wieczorem 3 grudnia 2020 roku. Teaser trwa jedynie 10 sekund i jest niezwykle tajemniczy. Jesteście ciekawi, co znajduje się w zapowiedzi?

Zajawka premierowego odcinka "Black Mirror" składa się z szybkiego montażu kilku plansz, na których znajdują się następujące zdania: "2020. Tego roku nie wymyśliliby nawet twórcy "Czarnego lustra". Mają coś od siebie do dodania". Na planszy na końcu teasera pojawia się tytuł nadchodzącego odcinka "Black Mirror", czyli "Death To 2020" ("Śmierć dla 2020 roku"). Poniżej udostępniamy link do tweeta:

trwa ładowanie posta...

Wkrótce nowe "Black Mirror" – o czym będzie premierowy odcinek?

Fabuła nowego odcinka "Black Mirror" jest jeszcze owiana tajemnicą. Prawdopodobnie będzie to mockument o 2020 roku (mockument, czyli fikcyjny dokument). Główną rolę w nadchodzącej produkcji od Netflixa ma zagrać Hugh Grant, który wcieli się w postać historyka udzielającego wywiadu o 2020 roku. "Jestem tam całkiem odrażający!" – powiedział Grant w wywiadzie dla New York Magazine.

W czerwcu 2020 roku w Madrycie miała miejsce pozorowana kampania promocyjna nowego sezonu "Black Mirror". Zgodnie z nią 6. sezon serialu Netflixa będzie się rozgrywał w prawdziwym świecie i zostanie oparty o wydarzenia z 2020 roku. Chyba trudno się nie zgodzić z twórcami serialu, że historii, jaka rozgrywała się w ciągu ostatnich 12 miesięcy na świecie, nie wymyśliłby żaden scenarzysta filmowy.

W oczekiwaniu na nowy odcinek "Black Mirror" zerknijcie, jakie premiery Netflix przygotował w grudniu dla swoich subskrybentów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kwiecień 2023 na Netfliksie. Nowe filmy i seriale w serwisie