popkultura
Lexy vs Oliwka Brazil w High Leauge? Influencerka zdradziła niedoszłą walkę
6. sezon Black Mirror

"Black Mirror" POWRÓCI. Nowe odcinki zapowiadają się inaczej niż dotychczasowe

Źródło zdjęć: © Wikipedia, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.05.2022 12:30

Jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa wróci z 6. sezonem. To fantastyczna wiadomość dla fanów serii, której wiele przewidywań spełniło się w rzeczywistości. Sprawdźcie, co wiadomo o nowych odcinkach "Czarnego lustra"?

bFQzysjn

W czerwcu 2019 roku na Netflixie wylądował 5. sezon Black Mirror, który miał być ostatnią odsłoną serii. Jeden z twórców serialu, Charlie Brooker, powiedział po wybuchu pandemii, że rzeczywistość, która nas otacza, jest wystarczająco ponura i nikt nie byłby w stanie oglądać produkcji o rozpadzie społeczeństwa. Na szczęście brytyjski filmowiec zmienił zdanie.

Black Mirror powróci z 6. sezonem! Tę sensacyjną wiadomość wyjawił portal "Variety". Jak na razie szczegóły nowej odsłony Czarnego lustra są owiane tajemnicą. Wiadomo jedynie tyle, że nowy sezon Black Mirror będzie liczył więcej odcinków niż 3-odcinkowy poprzednik z 2019 roku. Epizody będą dłuższe i mają się charakteryzować rozmachem godnym produkcji kinowych, tak aby przypominały pełnometrażowe filmy.

bFQzysjp

Problemy twórców "Czarnego lustra"

Powstanie nowego sezonu Czarnego lustra nie było pewne. Duet BrookerJones, który jest odpowiedzialny za stworzenie serii, odszedł z Endemol Shine Group, firmy produkującej poprzednie sezony. Artyści podpisali kontrakt na wyłączność z Netflixem. Ten ruch nie spodobał się ich poprzednim pracodawcom, którzy nie chcieli dłużej realizować Black Mirror we współpracy ze streamingowym gigantem. W międzyczasie Endemol przejął nowy właściciel, z którym Netflixowi udało się dojść do porozumienia.

Pierwszy odcinek "Black Mirror" wyszedł w 2011 roku

Czarne lustro w dotychczasowych pięciu sezonach i jednym filmie interaktywnym ukazywało zagrożenia wynikające z nowych technologii. Każdy odcinek przedstawiał niepowtarzalną historię, która pozostawiała widza z wrażeniem niepokoju względem współczesnego świata. Przez serial przewinęła się iście gwiazdorska obsada z Miley Cyrus na czele. Z niecierpliwością czekamy na szczegóły dotyczące 6. sezonu serii!

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too | Official Trailer | Netflix

Źródła: Variety/Filmweb

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Lexy znowu zawalczy z Natsu? Usunięty tweet i "mocna decyzja"