co zobaczyć w weekend

Piątkowe polecajki na weekend 05-07.02

Źródło zdjęć: © Vibez.pl
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.02.2021 10:30

Co fajnie byłoby zobaczyć w weekend? Mamy dla Was kilka propozycji! Ciekawe, czy znacie choć jedną pozycję z naszej listy.

Dzisiaj kolejna moja lista! Standardowo, będzie odrobinę chaotycznie, ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ta lista będzie zawierać coś śmiesznego, coś poważnego i… wiele innych rzeczy. Sami się przekonajcie:

Do przeczytania:

Szczęśliwy jak Duńczyk

co zobaczyć w weekend
co zobaczyć w weekend (Oliwier Nytko , Materiały własne red. Vibez)

Nie jest to żadna przełomowa książka. Ba! Jeżeli nie jesteście zadowoleni z tego, jak wygląda Wasz kraj, prawdopodobnie ten tytuł tylko was wkurzy. Z drugiej strony fajnie jest zobaczyć, że np. edukacja może wyglądać kompletnie inaczej niż w Polsce. Szczęśliwy jak Duńczyk to taka pozycja “feels good”, ale może sprawić, że przemyślimy sobie, jak wygląda nasze życie. A w efekcie może coś w nim zmienimy? 

Do obejrzenia na wieczór:

Swiss Army Man

Film o pierdzących zwłokach, które wyglądają jak pewien młody czarodziej. Jednak pod powłoką cholernie głupiej komedii, można odnaleźć masę, masę rzeczy. Kompletny zwrot o 180 stopni względem normalnych filmów, przez co ten tytuł może co poniektórych odrzucić. Warto jednak dać mu szansę i nie przejmować się dziecinnymi żartami. 

Do binge’u przez weekend:

Shooter (2016-2018)

Porzucony niestety serial Strzelec to ciekawy przykład wciągającej serii, która trzyma przed ekranem telewi… dobra, komórki. Na pierwszy rzut oka jest to typowy sensacyjny serial - i tak jest. Jednak jest on naprawdę dobrze zrobiony i ogląda się go świetnie. W sumie 31 odcinków, każdy po około 60 minut. Dacie radę przez weekend! Seria jest dostępna na Netflixie.

Do posłuchania:

Mac Miller, Circles

Album Circles w dniu śmierci Maca nie był ukończony. Jednak Jon Brion, czyli osoba, z którą Mac kolaborował, ukończył i wydał ów album. Swoją drogą, cała historia ostatnich dwóch krążków Millera to temat na osobny tekst. Oryginalnie miały powstać aż 3 albumy.

Wracając do Circles: jest to podróż. Pełna uczuć, przemyśleń i nadziei. Nie da się fizycznie wskazać jednego gatunku, do którego przynależy ten album. Po prostu jest to podróż, podczas której usłyszymy wiele rzeczy. 

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1