Fukaj i bracia Kacperczyk w SBM Radiu

Piątek w SBM Radiu: Fukaj, bracia Kacperczyk. Początek audycji o 18:00!

Źródło zdjęć: © SBM Radio / Materiały prasowe
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.02.2021 14:29

SBM Radio nadaje maffijną muzykę już od pięciu dni. Dzisiaj wieczorem, 19 lutego, w stacji usłyszymy audycje Fukaja i braci Kacperczyk. Nie możecie ich przegapić!

Dzisiejszy wieczór w SBM Radiu zacznie się audycją Fukaja. Raper poprowadzi swój program od 18:00 do 19:30. Artysta wstąpił w szeregi SBM Label niedawno – 21 stycznia na kanale wytwórni muzycznej na YouTube pojawił się pierwszy singiel Fukaja, "Światła miasta", który raper stworzył w duecie z Kubim Producentem. Historia tego, jak artysta trafił do wytwórni Solara i Białasa, jest niezwykle ciekawa.

O Fukaju zrobiło się głośno… za sprawą Maty. Na jednym z pandemicznych streamów w 2020 roku Matczak puścił kawałek "Owoce" autorstwa – wtedy jeszcze nieznanego szerokiej publiczności – Fukaja. Dalej kariera młodego rapera potoczyła się jak w wymarzonym scenariuszu. Propsy od Maty, potem nominacja od Quebo w #Hot16Challenge2, udział w SBM Starter, aż wreszcie dołączenie do SBM Label.

Fukaj & Kubi Producent - Światła Miasta

Od 20:00 do 21:30 swoją audycję w SBM Radiu poprowadzą bracia Kacperczyk. Paweł i Maciek Kacperczyk są pierwszymi artystami tworzącymi alternatywną muzykę w wytwórni SBM. Z kultowym labelem podpisali kontrakt w 2019 roku. Następnie, 14 lutego 2020 roku, bracia Kacperczyk wydali w SBM album "Sztuki Piękne". W 2020 roku bracia uczestniczyli w projekcie Hotel Maffija.

Bracia Kacperczyk w SBM Radiu!
Bracia Kacperczyk w SBM Radiu! (SBM Radio , Materiały prasowe)

Audycji SBM Radia możecie słuchać na stronie OpenFM i w aplikacji na smatrfony. W weekend na stacji pojawią się powtórki programów z całego tygodnia. Jeśli przegapiliście jakąś audycję, będziecie mieli szansę nadrobić zaległości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0