Adi Nowak i Janusz Walczuk w SBM Radio!

Dzisiaj w SBM Radio: Adi Nowak i Janusz Walczuk. Wbijajcie od 18:00!

Źródło zdjęć: © SBM Radio / Materiały prasowe
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.02.2021 15:05

Dzisiaj, 16 lutego, audycje w SBM Radio poprowadzi śmietanka maffijnej ekipy – Adi Nowak i Janusz Walczuk. Szykujcie wagon lodu, bo będzie gorąco!

Od 18:00 do 19:30 audycję w SBM Radio poprowadzi Adi Nowak. Raper w 2019 roku przeszedł z Asflat Records pod skrzydła wytwórni Solara i Białasa, gdzie w 2020 roku wydał EP-kę "Najseksowniejsze". Cały krążek wisi na kanale SBM Label na YT – kto jeszcze go nie przesłuchał, teraz maszeruje do nadrabiania zaległości. Podczas audycji rapera liczymy na mnóstwo ciekawych anegdot i dawkę dobrej muzyki!

Adi Nowak - Nienajseksowniejsze EP [cały album]

Po audycji Adiego nie opuszczajcie SBM Radia, bo to nie koniec atrakcji na dzisiaj. Będziecie mieli pół godziny przerwy, a już o 20:00 swój program zacznie nadawać Janusz Walczuk (wcześniej znany jako Yah00). Hypeman Żabsona i były uczestnik SB Starter tego wieczoru z pewnością nie pozwoli Wam się nudzić! Audycja Janusza potrwa do 22:00.

Janusz Walczuk w SBM Radio
Janusz Walczuk w SBM Radio (SBM Radio , Materiały prasowe)

W powstanie projektu, jakim jest SBM Radio, zaangażowała się jedna z największych wytwórni muzycznych w Polsce, SBM Label, oraz najpopularniejsze radio internetowe w kraju, Open FM. Od poniedziałku do piątku od godz. 18:00 na antenie radia pojawiają się artyści związani z kultowym labelemprowadzą autorskie audycje. W weekendy radio nadaje powtórki programów z całego tygodnia.

Stacji słuchajcie na stronie internetowej i w aplikacji na smartfony.

trwa ładowanie posta...

To jak – kto z Was wpada na imprezę do chłopaków z SBM Label? Piszcie w komentarzach, czego chcielibyście się od nich dowiedzieć i pamiętajcie, że dzisiaj start pierwszej audycji jest o 18:00!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0