trendy
UOKiK surowo ukarał Vinted. Serwis musi zapłacić ponad 5 MLN złotych!
SBM Radio Gombao 33

O 18:00 rusza SBM Radio. Na początek dwie audycje!

Źródło zdjęć: © SBM Radio / Materiały prasowe
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.02.2021 14:42

Dzisiaj, 15 lutego, rusza najambitniejszy crossover w historii. Open FM łączy siły z wytwórnią SBM, czego efektem jest SBM Radio. Pierwsza audycja już o 18:00. Wieczór spędzicie m.in. ze Szczepanem i Wygusiem z Gombao 33. Sprawdźcie szczegóły!

bFFlSKer

Jeśli chcecie odpocząć po pracy, po zajęciach w szkole, na uczelni… to ani nie dzisiaj, ani w żaden kolejny wieczór w tygodniu. O 18:00 rusza projekt, którego nikt się nie spodziewał, ale wszyscy go potrzebowaliśmy – SBM Radio. Projekt powstał z połączenia sił ekip z Open FM, najpopularniejszego radia internetowego w Polsce, i SBM, jednej z największych wytwórni muzycznych w naszym kraju.

Radio SBM już działa! Na stronie Open FM i w aplikacji przez całą dobę możecie słuchać muzyki z katalogu kultowej wytwórni. Natomiast każdego wieczoru w radiu będą się pojawiać audycje, które poprowadzą raperzy, producenci i ludzie związani z labelem SBM. Pierwsza audycja pojawi się dzisiaj o 18:00 i usłyszycie w niej team odpowiedzialny za SBM Festival.

Po tym, jak pożegna się z Wami ekipa od SBM Festival, przejmą Was chłopaki z Gombao 33. Od 20:30 do 22:30 na SBM Radio usłyszycie audycję Szczepana i Wygusia. Wieczór w takim towarzystwie zapowiada się rewelacyjnie! Jeśli nie uda Wam się dotrzeć na imprezę, nie martwcie się. Nagrania audycji trafią w formie podcastów na serwisy streamingowe, a wybrane audycje pojawią się w formie wideo na YouTube.

SBM Radio
SBM Radio (SBM Radio , Materiały prasowe)

Piszcie w komentarzach, z kim się widzimy podczas pierwszej audycji Radia SBM? Pamiętajcie, start już o 18:00!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ciężarny transpłciowy mężczyzna w kampanii Calvin Klein. "Hejterów blokujemy"