trendy
Natsu ODCHODZI z Teamu X?! Influ ujawniła swój nowy projekt: NATSU WORLD
Pamiętacie te posiłki z McDonald's? Wycofane produkty z menu

Pamiętacie TE produkty z McDonald’s? 🍔🍟🌶️

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.03.2021 13:40

Pamiętacie te produkty z McDonald’s? Pora na krótką i nostalgiczną podróż w przeszłość tej popularnej sieci restauracji. Za czym tęsknią internauci z menu Maka?

bEJjqDcP

Wycofanie jakichkolwiek produktów z sieci restauracji McDonald’s zawsze sprawia, iż masa niezadowolonych osób wylewa swoje żale w internecie. Czasem jest to słuszny żal. Jednak czasem histeria jest odrobinę przesadzona.

Jak pewnie wiecie, ostatnio zaczęła się walka w obronie Kurczakburgera. Vibez jako jedna z pierwszych stron wspomniała o tym wielkim problemie. Czekaj, nic o tym nie wiecie? Sprawdźcie szybko ten artykuł!

Wycofane produkty z McDonald's

Dzisiaj w imię odejścia Kurczakburgera na zasłużoną emeryturę, wspomnimy o kilku produktach, które odeszły z McDonald’s.

McDonald's, wycofane produkty: McTost Ser i Szynka
McDonald's, wycofane produkty: McTost Ser i Szynka (Materiały prasowe)
 • McTost Szynka i Ser

Czy brakuje Wam czegoś w życiu z rana? Jeżeli spróbowaliście McTosta z szynką i serem, to prawdopodobnie chcielibyście spróbować tego jeszcze raz. Sorki, McDonald’s wycofał tę ofertę śniadaniową.

McDonald's, wycofane produkty: McWrap Śniadaniowy
McDonald's, wycofane produkty: McWrap Śniadaniowy (Materiały prasowe)
 • McWrap Śniadaniowy

Oj, aż widziałem ostatnio burzę w komentarzach: tak, McDonald’s usunął w ofercie śniadaniowej wrapy, czyli popularne tortille. Jednak twist był taki, że mogliśmy je zjeść w menu śniadaniowym. Ech, piękne czasy.

McDonald's, Wycofane Produkty z Menu: Mac Jr. i Grand Big Mac
McDonald's, Wycofane Produkty z Menu: Mac Jr. i Grand Big Mac (McDonald's , Materiały prasowe)
 • Grand Big Mac i Mac Jr.

W 2018 roku, klienci Maka mogli zakupić specjalne wersje Big Maka, czyli Grand Big Mac i Mac Jr. Była to odpowiednio większa i mniejsza wersja najpopularniejszej kanapki McDonald’s. Jednak nie weszły one nigdy do stałego menu.

McDonald's, wycofane produkty: Sos Blue Chesee
McDonald's, wycofane produkty: Sos Blue Chesee (Materiały prasowe)
 • Sos Blue Cheese

Zdążyłem zapomnieć o tym sosie. Jednak tak, Blue Chesse został wycofany w drugiej połowie 2020 roku. Auć.

 • Fresh Tasty

bEJjqDcR

Strasznie nielubiana kanapka, która zastąpiła na jakiś czas Jalapeño Burgera. FT nie wyróżniał się niczym specjalnym, dlatego odszedł w niepamięć tych, którzy nawet go nie spróbowali. A ci, którzy spróbowali? Cieszą się z powrotu Jalapeño.

McDonald's, wycofane produkty
McDonald's, wycofane produkty (Materiały prasowe)
 • Chicken Box

Chicken Box rozpoczął swoją karierę w 2013 roku. Jednak wytrwał stosunkowo krótko, bo w 2019 został wycofany na amen. Czym był ten Box? Niczym innym jak skrzydełkami z kurczaka w pudełku. Stripsy zostały, skrzydełka odeszły.

Macie jakieś swoje perełki, które zostały wycofane z Maka?

Pewnie dużo osób wskaże na Kurczakburgera!

Jeżeli macie dalej ochotę na newsy, to może przeczytajcie newsa Kuby o świetnej mini-gierce związanej z pewnym statkiem na Kanale Sueskim!

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Tokusia,zgłoś
Jak jem śniadanie w Macu to brakuje mi wrapa pieczarki i wpeirzowina Zawsze jadłem na śniadanie mcmuffin farmerski + mc wrap wieprzowina z pieczarkami i ta średnia w smaku kawa a teraz to wrapa nie mogę zjeść bo nienawidzę papryki dlatego omijam maca szerokim łukiem jak jest oferta śniadaniowa
Odpowiedz
0
like
0
dislike
LordHagen,zgłoś
Czemu odszedł kurczakburger? To była najlepsza kanapka ever i ten sos mm
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Lukas,zgłoś
Przydała by się re-wizyta. Wrapy śniadaniowe wróciły, niestety nie w takiej odsłonie jak kiedyś. Z tych elementów śniadaniowych pamiętam jeszcze mini-wrapa śniadaniowego. Tylko jajeczniczka i pomidorek. Potem zniknął ten który miał jajecznicę, bekon , placka ziemniaczanego, ser i ten sos niesamowity... Teraz dodają rukoli, papryki i cebuli i to już nie to samo...
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 8
Komentarze (8)
arrow
Przejście dla smartfonowych zombie? Nie trzeba podnosić głowy znad ekranu