HBO Max Polska zadebiutuje 8 marca?

HBO Max Polska już w marcu na Dzień Kobiet za 19,99 PLN (w promocji!). Normalnie będzie drożej...

Źródło zdjęć: © Twitter, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.03.2022 14:00

HBO Max Polska już w marcu na Dzień Kobiet! Jak załapać się na promocyjną cenę? Wbijajcie do tekstu!

HBO Max Polska: cena i data premiery

1 lutego oficjalnie poznaliśmy cenę i datę premiery nowej wersji usługi HBO. HBO Max w Polsce wystartuje 8 marca.

Nowi i obecni klienci HBO GO będą mogli skorzystać ze zniżki na usługę. W promocyjnej cenie, abonament miesięczny będzie kosztował 19,99 zł. Aby utrzymać tę cenę, będzie trzeba utrzymywać od marca ciągłość w usłudze. Czyli: można przerwać, ale gdy będziemy chcieli powrócić po 31 marca, to cena podskoczy do 29,99 zł.

Obecni subskrybenci HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. Osoby korzystające z aplikacji będą musiały zainstalować nową apkę.

News z 21 stycznia:

HBO Max w Polsce już 8 marca?

Wieczorem, 20 stycznia, na stronie polskiej stronie HBO Max (hbomax.com/pl/pl) pojawił się oficjalny teaser wejścia usługi do Polski:

trwa ładowanie posta...

I to miałoby to sporo sensu. HBO Max miało wejść "soon" do Polski. Wcześniejsza informacja podana przez słowacki portal okazała się półprawdą. Serwis wejdzie do naszego kraju, ale później. Informacja zniknęła z serwisu, ale wszyscy zdążyli porobić screeny świetnej informacji.

W najbliższym czasie możemy też spodziewać się konferencji HBO i oficjalnej zapowiedzi wejścia usługi do naszego kraju. Bo wiecie: jeżeli coś pojawia się na oficjalnej stronie HBO, to na 99% jest to prawda.

News z 17 stycznia:

Chcecie, aby Polska była traktowana jak normalny kraj - a nie jakieś wydupice dolne? Każdy tego chce. W przypadku ogromnych platform streamingowych, niestety często dość długo musimy czekać na naszą rodzimą wersję. Jak Netflix czy Amazon Prime Video są dostępne u nas od dłuższego już czasu, tak pozostała dwójka topki jeszcze czeka na debiut.

Mowa o usługach Disney+ oraz HBO Max. Polska wersja tego drugiego teoretycznie jest u nas - bo nazywa się HBO GO. Lecz w rzeczywistości jest to bardzo okrojona usługa. Brakuje np. nowego serialu "Peacemaker". Disney+ pewnie wystartuje u nas w tym roku, ale jeszcze wszystko może się zmienić. A HBO Max?

"HBO Max zadebiutuje w Polsce w lutym!!!"

Dokładniej to 22 lutego ma rzekomo wystartować usługa HBO Max w Polsce.

Taką informację rzuciły polskie media. Skąd te cudowne wiadomości? Słowacki portal Zive pierwszy podał takiego hot newsa. Całość opiera się na tych słowach:

Według ustaleń Živé.sk ze środowiska operatorów telekomunikacyjnych, HBO Max ma wystartować na Słowacji 22 lutego 2022 roku, czyli za 39 dni. Jest bardzo prawdopodobne, że w tym dniu usługa ruszy także w innych krajach naszego regionu.

That’s it. Nie ma żadnej informacji o Polsce, tak samo, jak o wiarygodności. Ot, może wystartować jedynie w jednym miejscu, ale nie musi.

Źródło? Tutaj wątpliwość w portal podał Radosław Koch na Twitterze:

trwa ładowanie posta...

Wskazał też, że Zive w przeszłości przekazywał fake newsy:

trwa ładowanie posta...

Poczekamy i zobaczymy, co z HBO Max w Polsce

Poczekajmy, może coś takiego zostanie ogłoszonego w najbliższym czasie. Czy HBO mogłoby pozwolić sobie na taki krótki okres pomiędzy zapowiedzią a wydaniem usługi? Kto wie. Plus jest taki, że na sprawdzenie wiarygodności Zive potrzebujemy niewiele ponad miesiąca.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2