lifestyle
95 proc. ciała ma w tatuażach. Trollom zawsze mówi to samo
linkimaster

Od patoinfluencerki do sportsmenki. Kupujecie tę zmianę?

Źródło zdjęć: © Instagram
Zofia WilczuraZofia Wilczura,07.09.2020 22:47

Marty Linkiewicz chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tyle że to już nie ta sama Linkimaster co kiedyś. Teraz celebrytka święci triumfy na galach Fame MMA i zamiast ostro balować, ostro trenuje.

Marta Linkiewicz do panteonu internetowych gwiazd dołączyła - jak standardy sieci - już dawno temu. Nie każdy pamięta, że o nikomu nieznanej nastolatce zrobiło się głośno w 2015 roku po koncercie Rae Sremmurd w warszawskiej Proximie.

Wideo, na którym dziewczyna opowiada o swoim wieczorze:

"z tym się j*bałam, z tym się ruch*łam, temu obciąg*łam"

błyskawicznie stało się hitem, wywołując oczywiście dyskusję o upadku "dzisiejszej młodzieży" i przerażenie w oczach dorosłych.

A teraz? Instagramowa @linkimaster chwali się nową figurą i zdrowym trybem życia. Jeszcze parę lat temu pokazywała swoim obserwatorom, jak ostro leci w melanż, teraz z podobnym zaangażowaniem wylewa siódme poty na siłowni.

trwa ładowanie posta...

Dla wielu młodych ludzi jest wręcz wzorem tego, jak można zmienić swoje życie... i przy okazji dobrze na tym zarobić - chociażby walcząc na galach Fame MMA.

Marta ciągle wrzuca foty i nagrania ze swoich treningów oraz pokazuje na story kolejne diety pudełkowe, na których aktualnie przebywa.

trwa ładowanie posta...

Kilka miesięcy temu w rozmowie z cyklu Fame MMA Cage zdradziła również, że nowa dieta to nie wszystko:

Nie piję alkoholu w ogóle, nie biorę też żadnych narkotyków. Poświęcam się w stu procentach gali i treningom

Jednym z gorętszych tematów jest też oczywiście wygląd Linkiewicz. Wulgarne tatuaże (np. "Towar z ch*ja ostro buja"), odważne outfity czy zmiany koloru włosów i fryzur to tylko nieliczne z głośno komentowanych kwestii.

Sama Linkimaster twierdzi, że stara się nie przywiązywać tak bardzo do wyglądu jak kiedyś. Stąd jej najnowsza fryzura, która miała na celu "odcięcie" się od starej Marty.

trwa ładowanie posta...

5 września Linkiewicz po raz kolejny wystartowała w Fame MMA. Tym razem jej rywalką była Marta Rentel, tiktokerka znana pod nazwą @martirenti. Obie zawodniczki ciężko się przygotowywały do walki, ale ostatecznie to właśnie Linkiewicz zwyciężyła.

FAME MMA 7: ODMIENIONA MARTA LINKIEWICZ DEMOLUJE RYWALKĘ W PIERWSZEJ RUNDZIE

"Nowa" Linkimaster jest z nami wprawdzie już od jakiegoś czasu, ale pytania o to, czy ta metamorfoza będzie trwała, nie milkną. Sama influencerka twierdzi, że każdy przechodzi w życiu różne etapy, a potem... dorośleje.

Czy tak było i w jej przypadku? Trzymamy kciuki - w końcu 23-latka podkreśla, że zmiany ją cieszą i teraz czuje się dużo lepiej w swoim ciele.

Ale nie brakuje też głosów, że celebrytka dla pieniędzy i sławy jest w stanie zrobić bardzo wiele. I jeżeli fit Linkiewicz zacznie tracić popularność, bez wahania może zastąpić ją kolejną wersją, którą "kupią" fani.

Co sądzisz o przemianie Linkimaster?
SONDA 25 głosów
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Jarek,zgłoś
Srsly?
Odpowiedz
0like0dislike
Ap123,zgłoś
Proszę nie nazywajmy fame mma sportem
Odpowiedz
2like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (3)
arrow
Platoseksualność. Nowy trend rozgrzewa sieć