Hype MMA, Kiedy zobaczymy nową galę?

Nowa gala od twórców Fame MMA, czyli Hype MMA: Kiedy pierwsze walki? O co w tym chodzi?

Źródło zdjęć: © HypeMMA / HypeMMA
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.03.2021 20:00

Oto Hype MMA, czyli młodszy brat bliźniak dla najpopularniejszej w Polsce gali typu freak fight, czyli Fame MMA. O co chodzi w tym całym Hype MMA? Kiedy ujrzymy pierwsze walki nowych zawodników? Wchodźcie, dowiecie się wszystkiego!

Trzeba powiedzieć, że samo Fame MMA przez ostatnie 3 lata zdobyła popularność, jakiej nikt się nie spodziewał. Jednak wreszcie przyszła pora na coś nowego. Nowy format i kompletnie nowe twarze, ot świeży koncept. Projekt Hype MMA to coś, co może wręcz stworzyć nowe sławy — ale od początku.

Hype MMA #BECOMEFAMOUS

Jeżeli znacie angielski, to pewnie z łatwością już świta Wam, o co chodzi w tym projekcie. W Fame MMA mają walczyć prawdziwe sławy. Nazwiska i pseudonimy, które większość użytkowników powinna kojarzyć.

trwa ładowanie posta...

A HypeMMA ma być trampoliną do sławy dla każdego, kto łaknie… sławy. Ot, od zera do osoby walczącej na FameMMA. Gala Hype jest systemem rozgrywek stworzyć dla kompletnie nowych i nieznanych szczerszej publice twórców.

Wszystko wygląda na to, że będzie to podobny format do tego znanego z Fame MMA, czyli ludzie walczący ze sobą. Ot, największe spłycenie widowiska, które zarabia ogromne pieniądze. Jednak Hype MMA ma przynieść zmiany. Jak możemy wyczytać na stronie: „Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście”.

trwa ładowanie posta...

Start Hype MMA: kiedy pierwsza gala? Kto będzie walczył?

Oficjalnie nie znamy dokładnej daty pierwszej mini gali projekt Hype powered my FAME*. Jednak jesteśmy pewni, że będziemy mogli zobaczyć pierwsze walki już w kwietniu. Gala Hype będzie dostępna kompletnie za darmo dla każdego, kto wykupił dostęp do Fame MMA 9. A to jest miły gest, ponieważ problemy z transmisją ostatniej gali były… straszne. Dlatego możecie zobaczyć najlepsze memy z tej gali tutaaaaj!

*Tak brzmi oficjalna nazwa.

Nie znamy jeszcze żadnych zawodników, lecz wiemy, że walk *normalnych zawodników będzie 6. W dodatku, na każdej gali zobaczymy także tzw. SUPERFIGHTS, które „podkręcą widowisko i dodadzą mu prestiżu” - jeszcze nie wiemy, co to dokładnie oznacza. Dodatkowo gale będą się odbywać co miesiąc.

Co można wygrać w Hype MMA?

Coś, co dla wielu będzie cenniejsze niż sztabka złota, która pojawi się na gali Fame MMA 10, czyli kontrakt na 5 walk w FameMMA. Nie wiemy obecnie, czy jak będą rozdawane kontrakty.

BOXDEL I WOJTEK GOLA O PROJEKCIE HYPE MMA | II KONFERENCJA FAME MMA 9

Super sprawa dla każdego uczestnika HypeMMA. Kiedy będą odbywać się pierwsze walki za "wygraną" w Hype? O tym dowiemy się pewnie w najbliższej przyszłości.

Jak się zapisać do walk?

Jeżeli chcielibyście poczuć splendor, jesteście początkującymi tuberami, streamerami, tiktokerami, trenujecie sztuki walki i chcielibyście zawalczyć na gali, to możecie wbić na stronę hypemma.tv i się zgłosić! Ot, wysyłacie prosty formularz i czekacie. Federacja szuka do walk mężczyzn, jak i kobiet.

Macie już dosyć wiadomości o FameMMA? Jeżeli tak, to przeczytajcie tekst o Pandoinfluencerach od Kuby!

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5