Nakarm kota z OLX

Pomóż kotom ze schronisk – nakarm je z OLX!

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.12.2020 11:38

Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy nas czytacie, jesteście ludźmi o dobrym serduszku. Dlatego po tym, jak obczaicie tego newsa, przenosicie się na stronę z akcją OLX, aby wesprzeć koty ze schroniska. Jak to zrobić? Już Wam tłumaczymy.

8 grudnia portal OLX wystartował z akcją "Nakarm psa z OLX". W ramach tej inicjatywy możecie w banalny sposób wspierać psy ze schroniska. Wystarczy, że wejdziecie na stronę z kampanią i wybierzecie jednego ze zwierzaków znajdujących się na liście. Psy pochodzą z dwóch schronisk – z Sandomierza i Czartkowa.

Na profilu wybranego przez Was psa pojawi się baner "POMAGAJ ZA DARMO! Nakarm!". Kliknijcie w niego i... już! Zobaczycie animację kości, stopniowo wypełnianej kolorem odmiennym od tła. Kiedy kość wypełni się do końca, serwis OLX prześle do schroniska 20 kg karmy za każdego nakarmionego zwierzaka.

Już nie tylko psy – z OLX możecie pomóc także kotom

Portal OLX postanowił objąć pomocą większą ilość podopiecznych schroniska. W ramach akcji dokarmiania zwierząt możecie wesprzeć również koty. Robicie to w identyczny sposób, w jaki dokarmialiście psy. To nic nie kosztuje. "Karmić można w aplikacji OLX Polska i w przeglądarce telefonu na m.OLX.pl. Kociaki ze schronisk liczą na Waszą pomoc!"

trwa ładowanie posta...

Działajcie, bo akcja trwa tylko do 16 grudnia 2020 roku!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 52
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2