Nagi facet w zbiorniku na wodę na dachu Burger King

Nagi facet w zbiorniku na wodę. Restauracja reaguje na incydent

Źródło zdjęć: © Getty Images
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.03.2024 14:15

W mediach społecznościowych krąży nagranie, na którym widać nagiego mężczyznę kąpiącego się w zbiorniku na wodę na dachu restauracji Burger King. Incydent wywołał obawy o bezpieczeństwo żywności w popularnej sieci fast foodów.

Niecodzienny widok uchwyciły przypadkowe osoby znajdujące się w budynku naprzeciwko restauracji Burger King w mieście Envigado, na południe od Medellín. Na filmie widać, jak mężczyzna - według serwisu TMZ Kolumbijczyk - bez ubrania wchodzi do zbiornika na wodę znajdującego się na dachu restauracji. Następnie, siedząc rozkrokiem, relaksuje się na jego brzegu, a potem wychodzi z "basenu" i schodzi z dachu. Cała sytuacja rozegrała się w środku dnia.

Klienci restauracji byli zszokowani widokiem, ponieważ obawiali się, że mężczyzna kąpie się w wodzie używanej przez restaurację do przygotowywania jedzenia lub czyszczenia lokalu.

trwa ładowanie posta...

Burger King reaguje na golasa

Burger King szybko zareagował na incydent, wydając oświadczenie, w którym zapewnia, że woda ze zbiornika nie jest wykorzystywana w żadnym procesie w restauracji. Firma wyjaśniła, że zbiorniki te są jedynie rezerwami wody i nie mają żadnego kontaktu z żywnością ani powierzchniami w lokalu.

Naszym głównym celem zawsze było i będzie dobro naszych klientów

- zapewnia firma.

"Nasi klienci mogą być pewni, że było to odosobnione zdarzenie, którego bardzo żałujemy i które w żaden sposób nie wpływa na jakość naszych produktów, ponieważ nie używamy wody ze wspomnianego zbiornika do naszej działalności" - przekazał Burger King.

Mimo wszystko Burger King podjął kroki, aby zapobiec powtórzeniu się takich sytuacji. Restauracja w Envigado została tymczasowo zamknięta, a zbiornik na wodę został zdezynfekowany przez wyspecjalizowaną firmę. W lokalu odcięto też dostęp do dachu dla przypadkowych osób. Sieć fast food zapowiedziała również wzmocnienie procedur bezpieczeństwa w swoich restauracjach.

Tożsamość mężczyzny, który kąpał się na dachu Burger Kinga, pozostaje nieznana. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0